SparkFun adapter Qwiic - SparkFun DEV-14495

Indeks: SPF-19152 EAN: 5904422370268
Adapter Qwiic od SparkFun zapewnia idealny sposób przekształcenia zwykłej szyny I2C w płytkę ze złączem Qwiic do prostego połączenia. Adapter posiada dwa złącza Qwiic oraz otwory I2C do samodzielnego wlutowania pinów goldpin z dowolnego modułu wyposażonego w linię komunikacyjną I2C. Płytka adaptera Qwiic wyposażona jest w porty komunikacyjne Qwiic, wszystkie z tą samą magistralą I2C. Cztery otwory z wyprowadzonymi pinami SCL, SDA, 3V3 oraz GND. Za pomocą tych pinów zmienisz standardową magistralę I2C w płytkę umożliwiającą bezproblemowe połączenie Qwiic.
SparkFun adapter Qwiic - SparkFun DEV-14495
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: SparkFun

Opis produktu: SparkFun adapter Qwiic - SparkFun DEV-14495 

Adapter Qwiic od SparkFun zapewnia idealny sposób przekształcenia zwykłej szyny I2C w płytkę ze złączem Qwiic do prostego połączenia. Adapter posiada dwa złącza Qwiic oraz otwory I2C do samodzielnego wlutowania pinów goldpin z dowolnego modułu wyposażonego w linię komunikacyjną I2C. Płytka adaptera Qwiic wyposażona jest w porty komunikacyjne Qwiic, wszystkie z tą samą magistralą I2C. Cztery otwory z wyprowadzonymi pinami SCL, SDA, 3V3 oraz GND. Za pomocą tych pinów zmienisz standardową magistralę I2C w płytkę umożliwiającą bezproblemowe połączenie Qwiic.

Producent udostępnia przewodnik użytkownika pozwalający rozpocząć pracę z adapterem SparkFun Qwiic.

Adapter SparkFun QwiicAdapter SparkFun Qwiic, moduł z dwoma złączami Qwiic oraz otworami magistrali I2C.

System połączenia SparkFun Qwiic 

System łączenia SparkFun Qwiic jest ekosystemem czujników, elementów wykonawczych, nakładek i przewodów I2C do prostego i szybkiego łączenia, mało podatnego na błędy. Wszystkie płytki wyposażone w złącze Qwiic posiadają 4-pinowe złącze JST o rastrze 1 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, złącze nie zajmuje dużo miejsca na płytce i uniemożliwia podłączenie wtyczki w odwrotny sposób, minimalizując ryzyko popełnienia błędu przy podłączeniu przewodów. 

Specyfikacja adaptera SparkFun Qwiic

  • Ilość złącz: 2
  • Typ złącz: Qwiic
  • Wyprowadzone otwory I2C
  • Złącze: JST
  • Ilość pin: 4
  • Raster pinów JST: 1 mm
  • Raster otworów: 2,54 mm
  • Wyprowadzone piny: SCL, SDA, 3.3V, GND
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 0.4 cm
Głębokość opakowania 8.5 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: