Kategorie

Seria Gravity

Firmy DFRobot prawdopodobnie nie musimy przedstawiać, gdyż jest ona stale obecna w świecie programistów i konstruktorów. Zajmuje się ona produkcją wysokiej jakości nakładek, modułów i pozostałego wyposażenia współpracującego z Arduino. Gravity to seria czujników o jednakowych złączach, która kompatybilna jest m.in. z DFRobot Gravity IO Expansion Shield dla Arduino. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem lub do kontaktu z naszymi specjalistami.

Filtrowanie

Moduł - typ:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Seria Gravity – funkcjonalność i możliwości

W tej kategorii znajdują się zarówno podstawowe (np. czujniki temperatury lub poziomu cieczy w zbiorniku), jak i zaawansowane (np. moduły rozbudowujące pamięć lub czujniki pola magnetycznego Halla) moduły. Dzięki nim nie tylko zwiększycie możliwości swojej platformy i podniesiecie jej poziom mocy obliczeniowej, ale także stworzycie wspaniałe konstrukcje charakteryzujące się perfekcyjną i wydajną pracą. Warto spożytkować swoje umiejętności i doświadczenie do rozwiązywania problemów innych, np. projektując konstrukcje oparte na czujnikach tętna ludzkiego serca.

Czujniki gravity arduino to jedynie narzędzia, udostępniające Wam wspaniałe możliwości. Wszystko zależy jednak od Waszej kreatywności, wyobraźni i celów. Jeśli potrzebujecie pomocy w skompletowaniu zamówienia, z przyjemnością pomożemy w złożeniu odpowiedniego zestawu.

Jak wykorzystać potencjał DFRobot Gravity

Automatyzacja prostych czynności i systemy wyręczające nas w obowiązkach to niemal standard, do którego wykorzystywane są czujniki Gravity. Chociaż może wydawać się, że czujniki wilgotności, temperatury lub nawet pH gleby sprawdzą się w przydomowych ogródkach i stacjach pogodowych, często są w stanie poprawić one pracę dużych gospodarstw. Hodowcy mogą stale monitorować parametry ziemi, pogodę lub otoczenie, interweniując w razie potrzeby.

Gravity Arduino doskonale sprawdzi się również w obiektach prywatnych, biurowcach, halach produkcyjnych i magazynach. Czujniki gazów lub temperatury mogą wskazać awarie lub problemy, informując o tym osoby znajdujące się w pomieszczeniu lub najbliższej okolicy, że pojawiła się nieprawidłowość, która może okazać się zagrożeniem.

Im więcej elementów i czujników tworzących system ochronny, tym Wasza nieruchomość lub firma są bezpieczniejsze.