Kategorie

Deskorolki elektryczne

Wytrzymała, lekka deskorolka elektryczna, wykonana z drewna kompozytowego. Sterowana poprzez pilot, aplikację lub balans ciała. Potrzebny pomysł na prezent? Chcesz zaskoczyć swoje pociechy lub sam jesteś ciekawy nowinek technologicznych, które z każdym rokiem zaskakują? W takim razie deskorolki elektryczne będą świetnym przykładem asortymentu, który spełni Twoje oczekiwania! Jest to od wielu sezonów hit, który w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością, ponieważ do niedawna można było spotkać takie akcesoria jedynie w filmach – dziś mogą być one u Ciebie w domu!

Deskorolki elektryczne nie tylko dla młodzieży

Starsza grupa klientów z pewnością pamięta film, który nosił nazwę “Powrót do przyszłości”. W wielu z nas zapoczątkował on żyłkę do nowoczesnych technologii – zwłaszcza jeśli przypomnicie sobie samowiążące się obuwie i latające deskorolki, które każdy chciał mieć! Obecnie na rynku znajdziemy asortyment, który może zbliżyć nas do produktów widzianych filmie i chociaż nie jest on aż tak zaawansowany, to z pewnością sprawi mnóstwo frajdy wszystkim zainteresowanym – nie tylko młodzieży, która od samego początku pokochała ten produkt. Mowa oczywiście o deskorolkach elektrycznych, które potrafią obecnie osiągać naprawdę imponujące prędkości i często stają się normalnym środkiem transportu w większych miastach.

Odległość, czas i prędkość – najważniejsze parametry

Pierwsze deskorolki, które mogliśmy spotkać w sklepach z elektroniką, potrafiły rozpędzić się zaledwie do kilku kilometrów na godzinę – dziś w naszej ofercie możecie znaleźć modele, które rozwijają prędkość około 40 km/h – chociaż to także zależne jest od wagi samego użytkownika i jakości drogi. Najbardziej nowoczesne produkty znajdujące się w tej kategorii gwarantują przejechanie odległości do 25-30 km, co z pewnością jest satysfakcjonującym wynikiem dla najbardziej wymagających klientów.

Modele deskorolek elektrycznych: