Filtruj według
Cena
1999 1999
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Rigol

Marka Rigol może pochwalić się ponad dwudziestoletnią obecnością na rynku. W tym czasie zdążyła zdobyć uznanie na całym świecie i wypromować swoje produkty między innymi w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Europie. Najważniejszym dziełem firmy są wysokiej klasy przyrządy pomiarowe przeznaczone dla naukowców, inżynierów i konstruktorów urządzeń elektronicznych – oscyloskopy, przyrządy do analizy widma, multimetry, generatory funkcyjne i wiele innych. Produkty tej firmy charakteryzuje precyzja wykonania, niezawodne działanie oraz wysoka praktyczność zastosowanych rozwiązań dotyczących obsługi urządzeń przez użytkownika.

Ilość produktów: 1
Loading...

Oscyloskop Rigol DS1202 Z-E 200MHz 2 kanały

Zaawansowany oscyloskop cyfrowy pracujący w paśmie 200 MHz . Został wyposażony w 2 kanały , które pracują z prędkością próbkowania do 1 GSa/s. Wyposażony został w 7 calowy...
4.0 (1)
Indeks: NDN-15913
Indeks: NDN-15913
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 999,00 zł Cena 1 999,00 zł
  • Darmowa dostawa

Międzynarodowa kariera Rigol

Główna siedziba firmy Rigol mieści się w Chinach, jednak dodatkowe oddziały znajdują się również w Tokio, Portland i Monachium, a mniejsze punkty dystrybucji są obecne w ponad sześćdziesięciu krajach. Marka zdobyła wiele międzynarodowych wyróżnień i jest regularnie obecna na targach technologicznych na całym świecie. Urządzenia Rigol cechuje niezawodność, trwałość i precyzja działania, a także staranne wykonanie przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Wszystko to sprawia, że produkty tej firmy są chętnie wykorzystywane w laboratoriach, centrach rozwoju, fabrykach, warsztatach elektronicznych i na uczelniach – również w Polsce. Marka dba także o los środowiska naturalnego, dlatego regularnie prowadzi działania związane z ekologią i zachęca do zakupu swoich produktów także z drugiej ręki.

Jakie produkty oferuje Rigol?

Marka Rigol oferuje przede wszystkim wysokiej klasy przyrządy pomiarowe przeznaczone do wykorzystania w laboratoriach, ośrodkach badawczych, centrach innowacji czy podczas pracy nad budową urządzeń elektronicznych. W ofercie firmy dostępne są między innymi oscyloskopy cyfrowe i sygnałów mieszanych, generatory funkcyjne, multimetry cyfrowe klasy laboratoryjnej, systemy gromadzenia danych, zasilacze i obciążniki prądu stałego, analizatory widma oraz generatory sygnału radiowego. Marka posiada w asortymencie również szeroki wybór dodatków do oferowanych urządzeń, na przykład dodatkowe oprogramowanie, przewody, adaptery, sondy do mierników, akcesoria montażowe, torby na sprzęt i wiele innych.

Oferty Rigol w Botland

W naszym sklepie znajdziesz między innymi profesjonalny oscyloskop cyfrowy Rigol, który pracuje na paśmie 200 MHz. Urządzenie jest wyposażone w siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, a także posiada szereg przydatnych funkcji, między innymi system nakładania powtarzalnych przebiegów (podobny do obrazu analogowego), wielopoziomową gradację jasności wyświetlania, test maski, rejestrację ramek w czasie rzeczywistym, automatyczne pomiary i statystyki czy możliwość analizy FFT. Oscyloskop oferuje też odświeżanie na poziomie 30 000 przebiegów na sekundę oraz pamięć akwizycji na poziomie 24 M-punktów. W zestawie z urządzeniem znajdują się też przewody i inne przydatne akcesoria.