• Obniżka

Zamel Supla SLW-01 - sterownik LED RGB WiFi

Indeks: ZML-11403 EAN: 5903669225539

Gotowy moduł umożliwiający sterowanie oświetleniem LED poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona. Zasilany jest napięciem od 12 V do 24 V, posiada 3 kanały. Niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Zamel Supla SLW-01 - sterownik LED RGB WiFi
129,00 zł -10%
116,10 zł
94,39 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 116,10 zł
Zapłać później
Producent: Zamel Supla

Opis produktu: Zamel Supla SLW-01 - sterownik LED RGB WiFi

Gotowy moduł umożliwiający sterowanie oświetleniem LED poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona. Zasilany jest napięciem od 12 V do 24 V, posiada 3 kanałyUrządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej. Po prawidłowym zamontowaniu urządzenia oraz skonfigurowaniu aplikacji na telefon można w pełni korzystać z możliwości urządzenia. 

Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Podłączenie

Moduł posiada sześć wprowadzeń w postaci złącz śrubowych, do których można podłączyć przewody przy pomocy wkrętaka:

 • IN1 - podłączenie zewnętrznego przełącznika.
 • IN2 - podłączenie zewnętrznego przełącznika.
 • B G R - wyjścia do podłączenia oświetlenia LED RGB.
 • 14- wyjście 2 przekaźnika.
 • - przewód fazowy zasilania od 12 V do 24 V DC.
 • - przewód neutralny zasilania.

Dodatkowy przycisk Config służy do wstępnej konfiguracji urządzenia.

Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Konfiguracja

W celu podłączenia modułu do domowej WiFi, należy na chwilę podłączyć komputer do sieci WiFi tworzonej przez moduł SLW-01. Następnie wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i podać adres IP urządzenia: http://192.168.4.1 Ukaże się strona konfiguracyjna, na której należy wybrać domową sieć WiFi oraz podać hasło dostępu.

Korzystając ze sklepu Android Play lub AppStore należy pobrać aplikację Supla. Jeśli sieć WiFi została prawidłowo skonfigurowana, moduł zostanie automatycznie wykryty przez aplikację. Pozycje rolet można w prosty sposób kontrolować korzystając z przycisków aplikacji.

Specyfikacja

 • Napięcie zasilania: od 12 V do 24 V
 • Ilość kanałów: 3
 • Do puszki elektrycznej
 • Maksymalny prąd wyjścia: 2A / kanał
 • Transmisja: Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
 • Stopień ochrony: IP20
 • Wymiary: 47,5 x 47,5 x 20 mm
 • Masa: 0,040 kg

Wygodne sterowanie oświetleniem LED w Twoim domu

Zamel Supla SLW-01 to sterownik LED RGB WiFi, który umożliwia sterowanie źródłami oświetlenia LED w Twoim domu przy pomocy wygodnej aplikacji na telefon. Dzięki temu urządzenie znakomicie sprawdzi się jako element inteligentnej instalacji oświetleniowej.

Sterownik SLW-01 współpracuje z oświetleniem LED RGB, co oznacza, że po jego podłączeniu będziesz mieć możliwość kontrolować zarówno natężenie światła, jak i jego kolor w pełnej palecie barwnej.

Łatwy montaż i obsługa sterownika LED RGB

Sterownik jest umieszczony w niewielkiej obudowie o wymiarach mniejszych niż 5 x 5 cm, dlatego doskonale nadaje się do montażu w puszce elektrycznej. Wszystkie wyprowadzenia podłączane są za pomocą standardowych złącz śrubowych, a urządzenie może być zasilane prądem stałym o napięciu od 12 do 24 V.

Obsługa sterownika jest niezwykle prosta i intuicyjna dzięki autorskiej aplikacji producenta - Supla. Oprócz sterowania oświetleniem pozwala ona kontrolować też inne elementy instalacji smart home, między innymi sterowniki rolet i bram garażowych, inteligentne moduły zasilania urządzeń AGD czy różnego rodzaju czujniki.

Inteligentny budynek Sterownik oświetlenia
Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 13.7 cm
Głębokość opakowania 2.4 cm
Masa opakowania 0.042 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: