Zamel Supla SRW-01 - sterownik rolet 230V WiFi - aplikacja Android / iOS

Indeks: ZML-10359 EAN: 5903669214588

Gotowy moduł umożliwiający sterowanie roletami okiennymi przez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Zasilany jest napięciem sieciowym 230 V. W celu korzystania z SRW-01, należy skonfigurować urządzenie przez przeglądarkę internetową. Posiada także możliwość podłączenia przycisków. Niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Zamel Supla SRW-01 - sterownik rolet 230V WiFi - aplikacja Android / iOS
189,00 zł
153,66 zł netto
Zapłać później
Producent: Zamel Supla

Opis

Gotowy moduł umożliwiający sterowanie elektrycznymi roletami okiennymi poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Zasilany jest napięciem sieciowym 230 V. W celu korzystania z SRW-01, wystarczy skonfigurować urządzenie poprzez przeglądarkę internetową. Posiada także możliwość podłączenia przycisków. Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Zamel Supla SRW-01 - sterownik rolet 230V WiFi - aplikacja Android / iOS

Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Podłączenie

Moduł posiada sześć wprowadzenia w postaci złącz śrubowych, do których można podłączyć przewody przy pomocy wkrętaka:

 • IN1 - podłączenie zewnętrznego przełącznika do rolet. 
 • IN2 - podłączenie zewnętrznego przełącznika do rolet.
 • M1 - wyjście 1 do podłączenia silnika rolet.
 • M2 - wyjście 2 do podłączenia silnika rolet.
 • - przewód fazowy zasilania 230 V AC.
 • - przewód neutralny zasilania 230 V AC.

Dodatkowy przycisk Config służy do wstępnej konfiguracji urządzenia.

Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów, niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.

Konfiguracja

W celu podłączenia modułu do domowej WiFi, należy na chwilę podłączyć komputer do sieci WiFi tworzonej przez moduł SRW-01. Następnie wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i podać adres IP urządzenia: http://192.168.4.1 Ukaże się strona konfiguracyjna, na której należy wybrać domową sieć WiFi oraz podać hasło dostępu.

Korzystając ze sklepu Android Play lub AppStore należy pobrać aplikację Supla. Jeśli sieć WiFi została prawidłowo skonfigurowana, moduł zostanie automatycznie wykryty przez aplikację. Pozycje rolet można w prosty sposób kontrolować korzystając z przycisków aplikacji.

Specyfikacja

 • Napięcie zasilania: 230 V AC (sieciowe)
 • Pobór energii: poniżej 1 W
 • Ilość obsługiwanych rolet: 1
 • Pobór prądu obciążenia: do 2 A
 • Ilość wejść: 1
 • Typ wejścia: logiczne, zwierane do linii L napięcia zasilania sieciowego
 • Standard komunikacji:  WiFi 2,4 GHz
 • Możliwość podłączenia dwóch przycisków
 • Możliwość tworzenia harmonogramów
 • Kompatybilne urządzenia: iPhone, iPad, iPad Mini, Android, komputery i urządzenia mobilne z obsługą HTML5
 • Wymiary: 47 x 47 x 23 mm

Zamel Supla - polska myśl techniczna

Na przestrzeni minionych lat nietrudno zauważyć, że elektronika jest jedną z najszybciej rozwijających się nauk technicznych, zwłaszcza przy ogromnym współudziale informatyki. Konsekwencją tego mariażu jest rozwój w dziedzinie systemów wbudowanych, które stanowią fundamenty pod współczesną automatykę domową. Pośród wielu producentów inteligentnych urządzeń dla budynków mieszkalnych i pracowniczych, warto wyróżnić polską firmę Zamel, której inżynierowie opracowali projekt smart home o nazwie Supla. W skład produktów z tej serii wchodzi m.in. sterownik rolet 230V Zamel Supla SRW-01.

Zamel Supla SRW-01 - inteligentne sterowanie roletami

Sterownik SRW-01 to proste, ale bardzo wygodne w obsłudze urządzenie, które umożliwia elektryfikację rolet dotychczas sterowanych za pomocą linek i popychaczy ręcznych. SRW-01 jest wyposażony w złącza śrubowe dla przewodów zasilających 230V, złącza dla przewodów zasilających silnik napędowy rolet, a także wejścia sterujące dla przycisków “w górę / w dół”. Ponadto, sterownik rolet posiada wbudowany moduł łączności Wi-Fi, za pomocą którego możesz zaprogramować harmonogram podnoszenia i opuszczania rolet.

UC - Mikrokontroler Zamel
Inteligentny budynek Sterownik rolet
Komunikacja WiFi
Szerokość opakowania 0.001 cm
Wysokość opakowania 0.001 cm
Głębokość opakowania 0.001 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: