Sonoff Mini R2 - dopuszkowy przekaźnik 240V WiFi - aplikacja Android / iOS

Indeks: DNG-15925 EAN: 6920075776195

Gotowy moduł przekaźnika 240 V o niewielkich wymiarach, dzięki czemu może być zamontowany w puszce podtynkowej. Urządzenie sterowane jest poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji eWeLink z dowolnego miejsca na świecie lub głosu, może być także sterowane poprzez tradycyjne przełączniki naścienne. Sonoff Mini R2 umożliwia wgranie własnego oprogramowania przez port OTA.

Sonoff Mini R2 - dopuszkowy przekaźnik 240V WiFi - aplikacja Android / iOS
89,90 zł
73,09 zł netto
Zapłać później
Producent: Sonoff

Opis produktu: Sonoff Mini R2 - przekaźnik 240 V WiFi - aplikacja Android / iOS

Gotowy moduł przekaźnika 240 V o niewielkich wymiarach, dzięki czemu może być zamontowany w puszce podtynkowej. Urządzenie sterowane jest poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji eWeLink z dowolnego miejsca na świecie lub głosu poprzez asystenta głosowego: Google Home lub Amazon Alexa. Może być także sterowane poprzez tradycyjne przełączniki naścienne. Sonoff Mini R2 umożliwia wgranie własnego oprogramowania przez port OTA.

Sonoff Mini R2, dzięki opcji DIY może być podłączony do zewnętrznych systemów automatyki, takich jak: Home Assistant, openHAB, ioBroker, Domoticz, itd.

Sterowanie za pomocą klasycznych przełączników

Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, za pomocą głosu przez asystenta głosowego, a także za pomocą tradycyjnych przełączników naściennych. Urządzenie pozwala także na stosowanie przełączników "schodowych" do włączania / wyłączania jednego źródła za pomocą dwóch przełączników. 

    

Sonoff Mini - przełączniki schodowe   

Podłączenie przekaźnika Sonoff Mini z wykorzystaniem przełączników schodowych.

Kompaktowe wymiary

Moduł Sonoff Mini R2 dzięki niewielkim wymiarom 42,6 x 42,6 x 20 mm mieści się w standardowych puszkach podtynkowych, co umożliwia przerobienie standardowej, istniejącej już instalacji elektrycznej na bardziej nowoczesną, bez konieczności kucia ścian. 

Niewielkie wymiary Sonoff MiniNiewielkie wymiary przekaźnika Sonoff Mini R2.

Schemat podłączenia Sonoff Mini R2

Urządzenie posiada bardzo prosty schemat podłączenia, opisane wyprowadzenia na obudowie, ułatwiają podłączenie odpowiednich przewodów. Do złącz N in i L in należy doprowadzić zasilanie główne (linie N zasilania należy zmostkować z linią N urządzenia), złącze L out służą do podłączenia urządzenia 230 V, natomiast S1 i S2 to złącza do podłączenia tradycyjnego przełącznika. 

Schemat podłączenia modułu

Schemat podłączenia modułu Sonoff Mini R2.

Specyfikacja przekaźnika Sonoff Mini r2

 • Napięcie: od 100 V do 240 V AC 50 / 60 Hz 
 • Maksymalne prąd: 10 A
 • Komunikacja: WiFi IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz
 • Materiał: PC (poliwęglan), o klasie V0
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4,1 lub wyżej, iOS 9.0 lub wyżej
 • Możliwość sterowania głosem: Google Home, Amazon Alexa
 • Wbudowana wewnętrzna antena WiFi
 • Wymiary: 42,6 x 42,6 x 20 mm

Sonoff Mini - niezawodny i funkcjonalny

Przekaźnik Sonoff Mini to urządzenie o niezawodnej konstrukcji, które jest bardzo proste w obsłudze. Ten przekaźnik umożliwia sterowanie obwodami elektrycznymi o mocy do 2400W. Wykorzystując dedykowaną aplikacją mobilną, możesz zaprogramować przekaźnik, aby np. załączał i wyłączał oświetlenie i/lub ogrzewanie o określonych godzinach. Przekaźnik Sonoff Mini jest umieszczony w obudowie, która zajmuje bardzo mało miejsca zarówno w puszce podtynkowej jak i szafie sterowniczej.

Jak działa przekaźnik 230 V?

Przekaźnik elektromechaniczny jest komponentem indukcyjnym, który umożliwia sterowanie obwodem dużej mocy za pomocą obwodu małej mocy. Przekaźnik pośredniczy pomiędzy tymi obwodami. Podanie napięcia na cewkę elektromagnesu powoduje przepływ prądu w jej uzwojeniu i wytworzenie pola elektromagnetycznego, które powoduje przyciągnięcie kotwicy. Kotwica elektromagnesu jest połączona mechanicznie ze stykami obwodu sterowanego. Przyciągnięcie kotwicy powoduje załączenie obwodu sterowanego.

Ilość kanałów 1
Interfejs WiFI / Modbus / LAN
Inteligentny budynek Przekaźnik 230V
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 4.8 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.043 kg

Marcin

10/06/22

Pytanie: Czy przekaźnik ma pamięć stanu? Czy w przypadku odcięcia zasilania po ponownym podłączeniu przekaźnik pamięta poprzedni stan czy jest domyślnie włączony/wyłączony?
Odpowiedź: W aplikacji istnieje możliwość ustawienia, jak urządzenie ma się zachować po powrocie utraconego zasilania: włącz, wyłącz, ostatni stan.

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Sonoff Mini R2 - dopuszkowy przekaźnik 240V WiFi - aplikacja Android / iOS

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Pavel Š. 26.01.2022 Potwierdzony zakup
OK.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: