Kategorie

Moduły wykonawcze Z-wave

Chcesz mieć możliwość sterowania swoim domem lub mieszkaniem z pozycji komputera? Zależy Ci na pełnej kompatybilności jednej aplikacji z wszystkimi elementami swojego wyposażenia? W takim razie moduły Z-Wave są świetną propozycją dla Twoich potrzeb. Dysponujemy jedynie sprawdzonymi produktami, z których sami chętnie korzystamy. Na pierwszym miejscu stawiamy Wasze zadowolenie, a asortyment urządzeń z Z-Wave z pewnością zapewni Wam wysoki poziom satysfakcji.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Jak wykorzystać moduły wykonawcze Z-Wave w domu lub biurze?

Chcesz mieć podgląd lub możliwość regulacji parametrów budynku z pozycji dowolnego komputera? W takim razie sprzęt korzystający z Z-Wave jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Producenci udostępniają interesantom moduł USB, który wystarczy podłączyć do dowolnego laptopa lub jednostki stacjonarnej posiadającej standardowe gniazdo.

Oferujemy wielofunkcyjne czujniki odpowiadające m.in. za pomiar temperatury, wilgoci, ruchu, światła, wstrząsu i promieniowania UV. Już nie musisz montować wielu elementów w jednym pomieszczeniu, by monitorować istotne wartości. Wystarczy jeden niewielki moduł Z-Wave. Dysponujemy również czujnikami otwarcia/zamknięcia drzwi i okien. Dzięki nim Twój obiekt będzie znacznie bezpieczniejszy, a Ty nie musisz sprawdzać wszystkiego przed wyjściem.

Z-Wave wyciąga rękę do projektantów i konstruktorów

Chyba nie musimy nikomu mówić o możliwościach Raspberry Pi i Arduino, które także znajdziecie w Botland.com.pl. Większość producentów udostępniających asortyment typu inteligentny budynek dostosowuje produkty do własnych aplikacji i systemów. Firmy tworzące urządzenia z Z-Wave wychodzą naprzeciw konstruktorom i w ich ofercie można spotkać m.in. moduły wspierające współpracę z minikomputerami.

Możliwości automatyki stają nieograniczone. Wszystko zależne jest jedynie od Waszych umiejętności i kreatywności. Jeśli potrzebujecie pomocy w konfiguracji, producenci udostępniają przydatne informacje i poradniki. Namierzycie je, odwiedzając produkty Z-Wave i zaznajamiając się ze szczegółami.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, co przygotowała nasza załoga w asortymencie urządzeń z Z-Wave. Gwarantujemy wysoki poziom satysfakcji, ponieważ udostępniamy jedynie sprawdzone rozwiązania od firm, które cieszą się popularnością wśród klientów.