Kategorie

Przetwornice step-down

Niemal wszystkie urządzenia i układy elektryczne potrzebują bezpieczników oraz systemów regulujących pracę – przetwornice step down są jednym z takich elementów, bez których działanie wielu urządzeń może okazać się niemożliwe lub niebezpieczne!

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
Wydajność prąd
Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Stabilizator - Typ
Stabilizator - Rodzaj:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Do dyspozycji naszych klientów, przedstawiamy asortyment gwarantujący najwyższą jakość materiałów i wykonania. Dysponujemy m.in. modułami niewielkich przetwornic, produktami stosowanych przy instalacji samochodowej, a nawet zasilaczami, które przetwarzają napięcie sieciowe. Dbamy o zróżnicowanie asortymentu znajdującego się w ofercie sklepu, by każdy znalazł satysfakcjonujące wyposażenie dla siebie produkty!

Przetwornice step down – zasada działania

Zadaniem przetwornicy step down jest przetworzenie wyższego napięcia na mniejsze. Przykładowo napięcie wejściowe, które zostaje wprowadzone do układu przetwornicy, może wynosić między 3,5V do 5V. Zostaje ono w kolejnym kroku przetworzone na stałe wartości napięcia wyjściowego wynoszące 3,3V – jest to oczywiście jedynie przykład, a w naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów, które posiadają możliwość przetwarzania zarówno dużo wyższych, jak i niższych wartości.

Dysponujemy zaawansowanymi układami, które posiadają stabilizator impulsowy i możliwość regulacji napięcia wyjściowego, dzięki czemu są one uniwersalnymi produktami, spełniającymi oczekiwania większości naszych klientów. W naszym katalogu można znaleźć również modele, posiadające wyświetlacz lub buzzer, którego zadaniem jest informowanie o niebezpiecznym spadku napięcia wejściowego – jest to bardzo przydatna funkcja, podczas wykorzystywania urządzeń bazujących na zasilaniu bateryjnym i akumulatorowym.

Wszystkie przetwornice step down zostały wyposażone w zabezpieczenia przed zbyt wysokim prądem, napięciem i temperaturą w celu uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania.

Jeśli posiadają Państwo pytania lub nie wiedzą, który produkt będzie w pełni satysfakcjonujący, to zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasza załoga służy pomocą!