Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - LKGWB001

Indeks: ADP-23748 EAN: 6973291330825
HomeHub to innowacyjna bramka internetowa, stworzona specjalnie dla Fingerbota, aby rozszerzyć jego możliwości i wprowadzić inteligentny dom na nowy poziom. Za jej pomocą można zdalnie sterować niewielkimi robotami Bluetooth Fingerbot poprzez sieć oraz chmurę Adaprox. Urządzenie do poprawnej pracy wymaga zasilacza 5 V / 1 A. W zestawie znajduje się przewód USB - microUSB.
Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - LKGWB001
109,00 zł
88,62 zł netto
Zapłać później
Producent: Adaprox

Opis produktu: Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - LKGWB001

HomeHub to innowacyjna bramka internetowa, stworzona specjalnie dla Fingerbota, aby rozszerzyć jego możliwości i wprowadzić inteligentny dom na nowy poziom. Za jej pomocą można zdalnie sterować niewielkimi robotami Bluetooth Fingerbot poprzez sieć oraz chmurę Adaprox, z dowolnego miejsca na świecie. HomeHub umożliwia także sterowanie za pomocą popularnych asystentów głosowych, takich jak Alexa, Asystent Google i Siri. Urządzenie do poprawnej pracy wymaga zasilacza 5 V / 1 A. W zestawie znajduje się przewód USB - microUSB.

Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - LKGWB001.
Bramka umożliwia sterowanie robotami za pomocą komend głosowych.

Cechy szczególne

 • Rozszerza funkcje Fingerbota - HomeHub Bluetooth to bramka, za pomocą której Fingerbot łączy się z usługami inteligentnego domu w chmurze
 • Zdalne sterowanie - Fingerbot w połączeniu z bramką HomeHub może być sterowany zdalnie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu
 • Sterowanie głosem - Bramka umożliwia sterowanie robotami za pomocą komend głosowych z wykorzystaniem popularnych asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa, Google Home i Siri
 • Automatyka domowa - HomeHub może łączyć roboty z usługami w chmurze. Pozwala na tworzenie scen i automatyki domowej
 • Harmonogram w chmurze - Fingerbot posiada ograniczenie do czterech harmonogramów lokalnych, dzięki chmurze Adaprox możliwe jest tworzenie nielimitowanej ilości harmonogramów

Zawartość zestawu

 • Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - Adaprox 
 • Przewód USB A - microUSB

Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia

Steruj inteligentnie wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia dzięki aplikacji Adaprox Home. To centralne miejsce do kontroli i zarządzania wszystkimi robotami Fingerbot oraz urządzeniami z nimi połączonymi. Aplikacja Adaprox Home zapewnia wygodę i łatwość obsługi, umożliwiając błyskawiczne dostosowanie inteligentnych scen w Twoim domu.

HomeHub to innowacyjna bramka internetowa, stworzona specjalnie dla Fingerbota, aby rozszerzyć jego możliwości i wprowadzić inteligentny dom na nowy poziom.
Fingerbot w połączeniu z bramką HomeHub może być sterowany zdalnie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu.

Chmura Adaprox

Dzięki chmurze Adaprox, Fingerbot może być sterowany z każdego miejsca na świecie, z dostępem do Internetu. Bramka HomeHub łączy urządzenie Bluetooth i udostępnia je w sieci WiFi. HomeHub łączy się z domową siecią WiFi 2,4 GHz, za jej pomocą można sterować robotem Fingerbot z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie usługi w chmurze, takie jak harmonogram, sterowanie głosowe, będą dostępne dla Fingerbota. 

Specyfikacja techniczna

 • Protokół Bluetooth: Bluetooth Low Energy (BLE) 4.2
 • Protokół WiFi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Zasilanie: 5 V / 1 A (brak w zestawie)
 • Kolor: biały
 • Wymiary: 62 x 62 x 16 mm
 • Masa: 34 g
HomeHub może łączyć roboty z usługami w chmurze.
Szerokość opakowania 7.5 cm
Wysokość opakowania 7.5 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.061 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Fingerbot HomeHub - bramka Bluetooth/WiFi - LKGWB001

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marius 04.03.2024 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko w porządku!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: