Drukarka 3D - Creality Sermoon V1

Indeks: CRL-20733 EAN: 6971636401490
Drukarka 3D o polu roboczym 175 x 175 x 165 mm. Urządzenie jest w całości zmontowane i gotowe do użycia. Nie wymaga skomplikowanego poziomowania platformy roboczej. Posiada funkcję sterowania z poziomu aplikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Sermoon V1 nie generuje nadmiernego hałasu (poziom głośności w trakcie pracy wynosi zaledwie ok. 45 dB). Drukarka ma zamkniętą obudowę. Wymiary konstrukcji to 400 x 380 x 430 mm.
Drukarka 3D - Creality Sermoon V1
1 575,00 zł
1 280,49 zł netto
Zapłać później
Sermoon V1 - wersje:
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality Sermoon V1

Drukarka 3D o polu roboczym 175 x 175 x 165 mm. Urządzenie jest w całości zmontowane i gotowe do użycia. Nie wymaga skomplikowanego poziomowania platformy roboczej. Posiada funkcję sterowania z poziomu aplikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Sermoon V1 nie generuje nadmiernego hałasu (poziom głośności w trakcie pracy wynosi zaledwie ok. 45 dB). Drukarka ma zamkniętą obudowę. Wymiary konstrukcji to 400 x 380 x 430 mm.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest również wersja drukarki o oznaczeniu modelowym Creality Sermoon V1 Pro. Posiada dodatkowa kamerę do podglądu wydruku oraz funkcję automatycznego wstrzymywania pracy po otwarciu drzwiczek.Drukarka 3D - Creality Sermoon V1.


Creality Sermoon V1 - drukarka 3D dla początkujących


Creality Sermoon V1 - drukarka 3D dla początkujących.

Drukarka 3D dla początkujących

Creality Sermoon V1 to propozycja przeznaczona głównie dla, osób które rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D. Urządzenie nie wymaga montażu, jest gotowe do użytku niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka i usunięciu zabezpieczeń transportowych. W przypadku tego modelu użytkownik nie musi również tracić czasu na skomplikowaną procedurę poziomowania stołu roboczego. Przejrzyste menu ułatwia ułatwia pracę z urządzeniem na każdym etapie. Sermoon V1 to najlepsza drukarka 3D dla poczatkujących

Wygodna wymiana dyszy drukującej

Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w Creality Sermoon V1 umożliwiają prostą wymianę dyszy drukującej. Demontaż i ponowna instalacja tego elementu jest bardzo prosta i nie powinna sprawić trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Utrzymywanie odpowiedniej drożności dyszy poprawia jakość końcowych wydruków 3D.


Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają wymianę elementów eksploatacyjnych


Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają wymianę elementów eksploatacyjnych

 Elastyczna nakładka na stół roboczy
Elastyczna nakładka na stół roboczy.

Łatwe usuwanie gotowych modeli 3D

Znajdująca się na stole roboczym magnetyczna nakładka zapewnia dobrą przyczepność pierwszych warstw wydruków 3D. Dzięki dużej elastyczności umożliwia również łatwe odrywanie gotowych modeli, bez ryzyka ich uszkodzenia. 

Proste ładowanie filamentu

W drukarce 3D Sermoon V1 producent zastosował prosty w obsłudze system ładowania i cofania materiału do drukowania. Obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku, co znacząco ułatwia proces wymiany filamentu oraz usuwanie ewentualnych blokad. 


Rozwiązanie ułatwiające ładowanie filamentu

Rozwiązanie ułatwiające ładowanie filamentu.


Zdalne sterowanie drukarką 3D z wykorzystaniem aplikacji producenta

Zdalne sterowanie drukarką 3D z wykorzystaniem aplikacji producenta.

Zdalne sterowanie z wykorzystaniem Cloud APP

Dzięki Creality Cloud APP użytkownik ma możliwość zdalnej kontroli przebiegu procesu drukowania. Prezentowana wersja drukarki nie jest wyposażona w kamerę. Podgląd wydruku możliwy jest wyłącznie w modelu Creality Sermoon V1 Pro.

Ekstruder direct drive

System podawania filamentu w Creality Sermoon V1 oparty jest na ekstruderze direct drive. Charakteryzuje się on niewielkimi rozmiarami i dużą mocą. Podwójna przekładnia oraz wysoki moment obrotowy zapewniają równomierne i precyzyjne podawanie materiału do drukowania.   


Mocny ekstruder o niewielkich rozmiarach


Mocny ekstruder o niewielkich rozmiarach


Estetyczna obudowa drukarki 3D Creality.


Estetyczna obudowa drukarki 3D Creality
.

Nowoczesny design i cicha praca

Wymiary konstrukcji Sermoon V1 to zaledwie 400 x 380 x 430 mm. Jednocześnie urządzenie pozwala na tworzenie dość dużych wydruków 3D o maksymalnych rozmiarach 175 x 175 x 165 mm. Obudowa drukarki ma ciekawy, nowoczesny design, który łatwo wpasuje w wystrój wnętrza niemal każdego pomieszczenia. Creality Sermoon V1 jest niezwykle cicha (ok. 45 dB), zapewnia tym samym duży komfort pracy.

Specyfikacja drukarki 3D - Creality Sermoon V1

Specyfikacja techniczna
Metoda druku: FDM
Napięcie zasilania: od 200 V do 240 V (AC - sieciowe)
Moc: 150 W
Średnica dyszy: 0,4 mm 
Obsługiwany filament: PLA, ABS, PETG, TPU
Średnica filamentu:  1,75 mm
Grubość druku: od 0,1 mm do 0,4 mm
dokładność druku: 0,1 mm
Wyświetlacz: dotykowy 4,3''
Tryb pracy: WiFi, karta SD
Obsługiwane pliki: .stl, .obj, .amf
Obsługiwane slicery: Creality Slicing Software, Cura, Repetier-Host, Simplify3D
Wbudowana kamera: nie
Czujnik otwartych drzwi: nie
Czujnik filamentu: tak
Funkcja wznawiania pracy: tak
Wymiary pola roboczego:  175 x 175 x 165 mm
Temperatura dyszy: 250°C
Temperatura stołu: 80°C
Wymiary drukarki:  400 x 380 x 430 mm
Masa: 11,5 kg

Łatwa obsługa i pełna precyzja

Sprzęty dla początkujących powinny być przede wszystkim proste w użytkowaniu – nie inaczej jest w przypadku drukarek 3D. Creality Sermoon V1 to świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tą technologią, jak również odpowiedni wybór do nauki druku 3D.

Niewielkie rozmiary łączą się z cichą pracą, a także doskonałą precyzją. Drukarki 3D Creality w obudowie są polecane nawet dla użytkowników, którzy jeszcze nie mieli styczności z tego typu produktami.

Idealny wybór na początek pracy z drukiem 3D

Obudowa drukarki 3D Creality Sermoon V1 sprawia, że korzystanie z produktu jest całkowicie bezpieczne, a wyciąganie wytwarzanych modeli jest łatwe i komfortowe. Z tego względu będzie to dobra propozycja nawet dla dzieci i nastolatków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w druku 3D.

Aby wykorzystać możliwości drukarki, należy zaopatrzyć się także w filament. Obsługiwane typy to PLA, ABS i PETG – wszystkie z nich znajdziesz w ofercie Botland.

3D - rozmiar druku 175x175x165 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - grubość druku 0.1 - 0.4 mm
3D - temp. dyszy 250 °C
3D - temp. stołu 80 °C
Szerokość opakowania 48 cm
Wysokość opakowania 53 cm
Głębokość opakowania 47.5 cm
Masa opakowania 15.35 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Creality Sermoon V1

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: