Organizer NUF2HT

Indeks: PRP-09953 EAN: 5905197260068

Zamykany, przezroczysty organizer, skrzynka z przegródką oraz rączką o wymiarach 195 x 174 x 135 mm. Służy do przechowywania drobnych elementów elektronicznych.

Organizer NUF2HT
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Prosperplast

Opis produktu: Organizer NUF2HT

Zamykany, przezroczysty organizer, skrzynka z przegródką oraz rączką o wymiarach 195 x 174 x 135 mm. Służy do przechowywania drobnych elementów elektronicznych.

Wymiary organizera

Długość Szerokość Wysokość
195 mm 174 mm 135 mm

Pozbądź się bałaganu wśród swoich elementów elektronicznych i narzędzi. Z organizerem w szybki sposób uporządkujesz np. moduły, diody LEDrezystorypłytki  z przewodami.

Uwaga!
Przegródka, rączka i zamknięcie organizera występuje w kolorach czarnym i pomarańczowym. Kolory uzależnione są od dostaw.

Praktyczny organizer o dużej pojemności na wiele drobiazgów!

Bardzo często porządkując warsztat, może się okazać, że brakuje już miejsca dla naszych drobiazgów. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu, jest sięgnięcie po organizery - specjalnie zaprojektowane pojemniki, które mogą pomieścić bardzo dużo elementów - zarówno tych, z których nie zamierzamy korzystać w najbliższym czasie, jak i tych, z których korzystamy bardzo często! Oferowany organizer NUF2HT ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i ma bardzo wygodne zamknięcie, co ułatwia pracę w warsztacie!

ESD - ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi

Oferowany organizer jest pojemnikiem wykonanym z tworzywa sztucznego. Możesz go wykorzystać m.in. do magazynowania komponentów i podzespołów elektronicznych. Przechowując elementy elektroniczne, musisz pamiętać o tym, aby ich sposób magazynowania był bezpieczny i nie zagrażał im ze względu na możliwość wystąpienia wyładowań elektrostatycznych (ESD), które mogłoby uszkodzić szczególnie wrażliwą elektronikę. Choć oferowany pojemnik nie posiada atestu ESD, jest wykonany z tworzywa o niskiej tendencyjności do elektryzowania, ale jeśli byś chciał zapewnić bezpieczne warunki do przechowywania komponentów elektronicznych, możesz pojemnik wykleić warstwą taśmy antystatycznej, która skutecznie rozprasza ładunki elektrostatyczne i redukuje ryzyko wystąpienia przeskoku iskry do minimum.

Szerokość opakowania 19.5 cm
Wysokość opakowania 14.5 cm
Głębokość opakowania 18 cm
Masa opakowania 0.24 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Organizer NUF2HT

4.9/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Jan 31.05.2023 Potwierdzony zakup
Bardzo dobra jakość.
Dominik M. 19.09.2021 Potwierdzony zakup
Jak najbardziej ok. Jedyne czego mi brakuję, to jakiegoś wygodnego chwytu tej czarnej podstawki. Jest straszni śliska i ciężko złapać aby podnieść.
Wojciech B. 28.08.2021 Potwierdzony zakup
Dobre pudełko, wystarcza na Arduino, kable i kilka mniejszych komponentów
Piotr R. 09.05.2021 Potwierdzony zakup
Nice.
Jeremi 24.07.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: