Skaner 3D - 3DMakerpro Magic Swift Plus - pakiet luksusowy

Indeks: VDI-23365
Profesjonalne urządzenie do trójwymiarowego skanowania przedmiotów. Skaner potrafi przechwycić z dokładnością do 0,1 mm nawet bardzo skomplikowane obiekty, ich kształty i wymiary. Pakiet luksusowy zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, stół obrotowy, statyw oraz color kit, który umożliwia wykorzystanie smartfona lub aparatu do przechwytywania obiektów wraz z ich teksturą i kolorami.
Skaner 3D - 3DMakerpro Magic Swift Plus - pakiet luksusowy
5 175,00 zł
4 207,32 zł netto
Producent: 3DMakerpro

Opis produktu: Skaner 3D - 3DMakerpro Magic Swift Plus - pakiet luksusowy

Profesjonalne urządzenie do trójwymiarowego skanowania przedmiotów. Skaner może pracować w trybie ręcznym lub, dzięki dołączonym akcesoriom, w trybie obrotowym. Urządzenie potrafi przechwycić z dokładnością do 0,1 mm nawet bardzo skomplikowane obiekty, ich kształty i wymiary. Magic Swift Plus może skanować mniejsze przedmioty, np. dekoracje czy obuwie, jednak jego szeroki zakres przechwytywania o wymiarach 250 x 400 mm sprawia, że bez problemu poradzi sobie również z większymi obiektami, takimi jak meble i części samochodowe. Skaner znajduje szerokie zastosowanie w druku 3D, projektowaniu przestrzennym, edukacji oraz technologii VR i AR. Pakiet luksusowy zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, stół obrotowy, statyw oraz color kit, który umożliwia wykorzystanie smartfona lub aparatu do przechwytywania obiektów wraz z ich teksturą i kolorami.

Zawartość zestawu.

Magic Swift Plus gwarantuje doskonałe odwzorowanie skanowanego obiektu.

Wszechstronny skaner 3D

Skaner Magic Swift Plus został wyposażony w zaawansowane funkcje, które gwarantują sukces przy każdym skanowaniu. Może być wykorzystywany do skanowania niewielkich, jak i również obszernych obiektów. Bardziej skomplikowane kształty lub powierzchnie nie stanowią dla niego problemu, skaner przechwytuje obiekty z rozdzielczością 0,25 mm. Możesz teraz skanować części samochodowe, dekoracje czy przedmioty codziennego użytku. Skaner nie wymaga użycia markerów, dzięki czemu proces skanowania jest szybki i przyjemny.

Wysoka precyzja pracy

Urządzenie potrafi tworzyć wysokiej jakości skany 3D z dokładnością do 0,1 mm, dokładnie odwzorowując kształty i wymiary skanowanych przedmiotów. Aby uchwycić jak najwięcej szczegółów, Magic Swift Plus został wyposażony w precyzyjne soczewki, które skanują obiekty w rozdzielczości około 0,25 mm.

Skaner potrafi przechwycić nawet drobne szczegóły obiektu.

Zawartość zestawu color kit.

Color kit

Pakiet luksusowy, oprócz samego skanera, zawiera również wiele akcesoriów usprawniających proces skanowania. Wśród nich znajduje się color kit, czyli zestaw, który pozwala na dokładne odwzorowanie tekstury i kolorów skanowanego przedmiotu. 

Odporność na trudne warunki

Magic Swift Plus posiada wysoką zdolność adaptacji do środowiska. Skaner zaprojektowany z wykorzystaniem technologii optycznej NIR zachowuje doskonałą wydajność zarówno w jasnym świetle słonecznym, jak i nieoświetlonym pomieszczeniu. 

Skanuj w każdych warunkach oświetleniowych dzięki Magic Swift Plus.

Magic Swift Plus może skanować w trybie ręcznym lub obrotowym.

Różne tryby pracy 

Ergonomiczna budowa skanera Magic Swift Plus znacznie usprawnia proces skanowania. Urządzenie może pracować w trybie ręcznym, przechwytując nawet bardzo duże obiekty. Dołączony statyw oraz uchwyt pozwalają wykorzystać smartfon podczas skanowania ręcznego. Magic Swift Plus może również wykonać skanowanie 360° przy pomocy znajdującego się w zestawie stołu obrotowego.

Specyfikacja techniczna skanera 3D 3DMakerpro Magic Swift Plus
Dokładność pojedynczego skanowania: 0,1 mm
Rozdzielczość: 0,25 mm
Odległość robocza:  od 250 mm do 650 mm
Zasięg pojedynczego skanowania: 400 x 250 mm
Prędkość skanowania: do 10 fps
Źródło światła: NIR
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 3.0
Kompatybilny system operacyjny: Android, iOS, Windows 10 (64-bit), Mac OS
Format wyjściowy: .asc, .obj, .stl
Wymiary: 290 x 120 x 55 mm
Masa: 800 g

Szerokość opakowania 50 cm
Wysokość opakowania 40 cm
Głębokość opakowania 21 cm
Masa opakowania 5.26 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: