• Obniżka

Karty Matematyka do robota Qobo Robobloq

Indeks: RBQ-17839 EAN: 6971452730408

Karty Matematyka to karty do programowania połączone z robotem Qobo Robobloq. Przygotowano je w formie gry, a prezentowane, zróżnicowane scenariusze pobudzają zainteresowanie matematyką wśród najmłodszych. Można je przystosować do różnych grup wiekowych. Zabawa z zestawem uczy logicznego myślenia.

Karty Matematyka do robota Qobo Robobloq
249,00 zł -15%
211,65 zł
172,07 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 211,65 zł
Zapłać później
Producent: Robobloq

Opis produktu: Karty matematyka do robota Qobo Robobloq

Karty Matematyka to karty do programowania połączone z robotem Qobo Roboloq. Stworzono je w formie gry, a prezentowane, zróżnicowane scenariusze mają za zadanie pobudzić zainteresowanie matematyką wśród najmłodszych. Można je przystosować do różnych grup wiekowych i etapów rozwoju dzieci. Robot wspomaga naukę logicznego myślenia poprzez różne scenariusze lekcji z takimi elementami jak obsługa, eksploracja gier, rywalizacja czy współpraca. Stanowią one doskonałe domowe wsparcie w nauce matematyki na wczesnym etapie edukacji. Zestaw zawiera także podręcznik użytkownika - książeczkę w języku angielskim

Zestaw Kart Matematyka

Zestaw Kart Matematyka.

Zestaw kart do programowania Qobo Robobloq

Karty Matematyka do programowania Qobo Robobloq.

Nauka i zabawa z układanką logiczną

Dołączona, bogato ilustrowana książeczka zawiera przyjazne dla rodziców i dzieci lekcje. Opierają się one na wspólnym wykonywaniu opisanych zadań. Duże i czytelne elementy układanek mają postać wklęsłych i wypukłych, bezpiecznych dla dzieci puzzli. Zabawa polega w dużej mierze na tworzeniu ciągów z poszczególnych, rozkładanych elementów - po ukończeniu układanki z matematycznych kafelek ślimak Qobo potrafi odczytać i pokonać trasę.

Zestaw nie zawiera robota Qobo - można go zakupić osobno.

Pokonywanie trasy przez robota

Trasa jest rozpoznawana i odczytywana przez inteligentną sondę znajdującą się na podwoziu robota - to dzięki niej Qobo może poruszać się w zaprogramowanym kierunku, skręcać i odczytywać na głos treść z "odwiedzanej" kafelki. 

Specyfikacja

  • Wymiary karty: 126 x 126 mm
  • Masa: 734 g

Zawartość zestawu

  • 30 kart-puzzli do programowania
  • User's Guide - podręcznik użytkownika (instrukcja i zadania)

Wiek 3-5 lat
Szerokość opakowania 27 cm
Wysokość opakowania 14.5 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.865 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: