Filtruj według
Cena
119 479
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Solomon

Każdy elektronik doskonale wie, jak ważny jest dostęp do wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia lutowniczego. Jakość urządzeń wpływa bardzo istotnie na ergonomię pracy, a ta przekłada się bezpośrednio na efekty montażu ręcznego płytek drukowanych. Dlatego w codziennej pracy warto stosować sprawdzone, solidne rozwiązania. Marką, której można z czystym sumieniem zaufać, jest firma Sorny Roong Industrial Co., Ltd., znana pod nazwą Solomon. Linia produktów tajwańskiego producenta cieszy się od lat sporą, niegasnącą popularnością – urządzenia cechuje stosunkowo prosty design, a brak „gadżetów” skutkuje niewygórowaną ceną – użytkownik płaci za funkcjonalny, dobry sprzęt, posiadający tylko tyle funkcji, ile naprawdę potrzeba do pracy.

Ilość produktów: 2
Loading...

Kolba Solomon ESD do stacji lutowniczej SL-20 SL-30

Zapasowa kolba lutownicza ESD Solomon do stacji SL-20ESD, SL-30ESD. Kolba wyposażona w spiralną grzałkę i grot.
5.0 (2)
Indeks: GOT-13958
Indeks: GOT-13958
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 119,00 zł Cena 119,00 zł
  • Darmowa dostawa

Stacja lutownicza Solomon SL-20ESD - 48W

Grotowa stacja lutownicza  SL-20ESD o mocy 48 W z płynnie regulowaną temperaturą w zakresie od 150 °C do 420 °C. Posiada zabezpieczenia i wykonanie ESD.
4.8 (5)
Indeks: LUT-09833
Indeks: LUT-09833
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 479,00 zł Cena 479,00 zł
  • Darmowa dostawa

Solomon – tradycja i nowoczesność

Wystarczy jeden rzut oka, by zidentyfikować stacje lutownicze marki Solomon. O ich rozpoznawalności przesądza fakt, że cała linia produktów ma spójny design, zbliżony pod względem mechaniki. Największe różnice widać w panelach czołowych – dostępne są zarówno modele wyposażone jedynie w pokrętło nastawy temperatury i diodę wskazującą pracę termostatu, jak i stacje z bargrafem LED, a nawet z cyfrowym wyświetlaczem temperatury i możliwością wskazania temperatury nastawionej oraz rzeczywistej. W ofercie firmy stopniowo zaczęły pojawiać się stacje z wbudowanym odsysaczem elektronicznym, a także stacje na gorące powietrze (hot-air). Firma dba ponadto o dostępność kompatybilnych akcesoriów – zarówno podstawowych (grotów różnego typu), jak i części zamiennych (np. grzałek).

Wyposażenie lutownicze Solomon w ofercie sklepu Botland

W naszej ofercie znajdziesz między innymi doskonałą stację lutowniczą Solomon SL-20ESD. Urządzenie jest wyposażone w dwukolorowy bargraf LED, wskazujący aktualną temperaturę grota w zakresie od 150 oC do 420 oC (z krokiem co 30 oC) oraz pokrętło, sprzężone graficznie ze skalą wskaźnika i służące do płynnego nastawiania temperatury. Co bardzo ważne, stacja SL-20ESD została wykonana w wersji antystatycznej, dzięki czemu możesz używać jej do lutowania wrażliwych układów scalonych i małych elementów półprzewodnikowych bez obawy ich uszkodzenia przez ładunki statyczne.

Przemyślane udogodnienia dla elektroników

Kolba lutownicza zawiera ceramiczną grzałkę o mocy 48 W, a rączka jest wyposażona w gumowy, antypoślizgowy uchwyt. Z boku obudowy znajdziesz regulowaną, solidną podstawkę do kolby z możliwością przełożenia na prawą lub lewą stronę urządzenia, zaś górną część obudowy producent zagospodarował za pomocą wygodnej podstawki dla gąbki do czyszczenia grota (również znajdującej się w zestawie). W naszej ofercie znajdziesz także kompatybilną kolbę lutowniczą dla modeli Solomon SL-20ESD oraz SL-30ESD (ze spiralną grzałką i grotem).