Filtruj według
Cena
279 280
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Mintion Sklep Botland

Mintion to istniejąca od niedawna marka, stworzona - jak możemy przeczytać na stronie internetowej projektu - przez pasjonatów druku 3D, którzy postanowili uprzyjemnić i ułatwić stosowanie tej technologii w codziennym życiu. Podobnie jak wiele innych firm z branży wytwarzania przyrostowego, Mintion powstała w Shenzen - chińskim zagłębiu technologicznym. Szczytną ideą firmy ma być opracowywanie gadżetów i akcesoriów do drukarek 3D, przyczyniających się do upowszechniania technologii wytwarzania przyrostowego. Obecnie w portfolio marki znajduje się jeden taki gadżet - Mintion Beagle, czyli kamera przeznaczona do zdalnego monitorowania procesu wytwarzania modeli, a także sterowania samym urządzeniem na odległość - dodajmy: kamera dostępna również w ofercie sklepu dla robotyków Botland.

Ilość produktów: 1
Loading...

Mintion Beagle - kamera do zdalnego monitorowania i sterowania drukarką 3D

Mintion Beagle to kamera ze stałym obiektywem wyposażona w czujnik 1080p CMOS z technologią kompresji wideo H.264 i H.265. Umożliwia zdalny podgląd postępów pracy...
5.0 (4)
Indeks: MNT-22070
Indeks: MNT-22070
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 349,00 zł Cena 279,20 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

W jaki sposób Mintion Beagle uzupełnia akcesoria do drukarek 3D?

Kamera stworzona przez Mintion jest świetną ilustracją, w jaki sposób marka ta odpowiada na potrzeby użytkowników. Użytkownicy drukarek 3D to w znacznej części pasjonaci nowych technologii, nierzadko wielbiciele DIY, majsterkowicze, a nawet innowatorzy. Tworzą oni mocną, międzynarodową społeczność, która chętnie dzieli się zarówno wiedzą, jak i osiągnięciami oraz informacjami na temat realizowanych projektów. Kamera, pozwalająca na przechwytywanie filmów poklatkowych, ułatwia tworzenie materiałów właśnie na potrzeby prezentacji procesu powstawania modeli, a fakt, że jest to rozwiązanie zdalnie sterowane, zachęca do budowania zaawansowanego, bezobsługowego systemu zarządzania drukiem. Interesujące jest także podejście Mintion do designu - urządzenie Beagle zamknięte zostało w bardzo pomysłowej, poręcznej i przyjaznej dla oka obudowie.