Filtruj według
Cena
1849 1849
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Great Scott Gadgets

Great Scott Gadgets to firma założona przez amerykańskiego inżyniera i innowatora Michaela Ossmana. Marka jest autorem wielu rozwiązań technologicznych tworzonych w konwencji open source, co oznacza, że mogą być one dowolnie modyfikowane i dostosowywane do własnych potrzeb przez każdego z użytkowników. Flagowe produkty Great Scott Gadgets to HackRF One (urządzenie przeznaczone do nadawania, odbierania i analizowania fal radiowych), Ubertooth One (sprzęt do eksperymentów z przesyłem Bluetooth) oraz GreatFET One (wszechstronną płytką rozwojową komunikującą się z komputerem poprzez interfejs USB).

Ilość produktów: 1
Loading...

HackRF One SDR - urządzenie do badania fal radiowych

Urządzenie do transmisji i odbioru fal radiowych z zakresu od 10 MHz do 6 GHz zaprojektowane do badania i rozwoju sygnałów radiowych.
Indeks: SPF-04289
Indeks: SPF-04289
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 849,00 zł Cena 1 849,00 zł
  • Darmowa dostawa

Działaj razem z Great Scott Gadgets

Firma Great Scott Gadgets składa się z młodego, pełnego zapału zespołu inżynierów, wynalazców i przedsiębiorców, którzy pragną przekuwać swoje innowacyjne pomysły w rzeczywistość oraz dzielić się nimi z szerszym gronem odbiorców. Wszystkie projekty marki – zarówno oprogramowanie, jak i hardware – posiadają licencję open source, co oznacza, że użytkownicy mogą nie tylko korzystać za darmo z udostępnionych kodów i planów konstrukcyjnych, ale również modyfikować urządzenia i software zgodnie ze swoimi potrzebami, a następnie udostępniać kolejnym osobom. Projekty Great Scott Gadgets realizują między innymi takie znane firmy, jak SparkFun czy Adafruit.

Jakie produkty oferuje GSG?

W ofercie Great Scott Gadgets znajdziesz różnorodne produkty przeznaczone do zabawy i eksperymentowania z nowoczesnymi technologiami. Popularną opcją jest na przykład płytka rozwojowa GreatFET One, którą można połączyć z komputerem poprzez interfejs USB. Użytkownicy mogą sięgnąć również po urządzenia HackRF One i Ubertooth, dzięki którym będą mieli możliwość dokładniejszego poznania zasad działania dwóch technologii – przesyłu na falach radiowych oraz komunikacji Bluetooth. Warto wypróbować także Throwing Star LAN Tap, kompaktowe urządzenie przeznaczone do monitoringu przepływu danych za pośrednictwem sieci Ethernet.

Oferta GSG w Botland

W naszym sklepie znajdziesz między innymi innowacyjne urządzenie HackRF One z oferty Great Scott Gadgets (wyprodukowane przez SparkFun). To znakomita propozycja dla osób, które chciałyby lepiej poznać tajniki komunikacji za pomocą fal radiowych oraz techniki SDR (software-defined radio, czyli łączności radiowej realizowanej za pomocą oprogramowania i sygnałów cyfrowych). Urządzenie może transmitować oraz odbierać fale radiowe mieszczące się w zakresie od 1 MHz do 6 GHz, a jego maksymalna częstotliwość próbkowania wynosi 20 Msps. HackRF One jest zasilany z gniazda micro-USB i posiada wyprowadzone specjalne przyciski umożliwiające wygodne programowanie, a także wbudowaną funkcję transmisji w trybie half-duplex. Sprzęt jest kompatybilny z GNU Radio oraz SDR#. Do korzystania z urządzenia potrzebna jest dodatkowo odpowiednia antena, którą również możesz znaleźć w asortymencie Botland.