Ploter laserowy - Creality CR-Laser Falcon 2 - 22W

Indeks: CRL-22856 EAN: 6971636403432
CR-Laser Falcon 2 zapewnia wysoką jakość cięcia i grawerowania dzięki wiązce 4 mocnych laserów, stabilnej konstrukcji, a także dzięki innowacyjnej funkcji jaką jest system Air Assist. Ploter może osiągać prędkość aż do 25000 mm/min, dzięki czemu stworzysz jeszcze więcej niesamowitych dzieł w krótszym czasie! Jego pole robocze ma wymiary 400 x 415 mm.
Ploter laserowy - Creality CR-Laser Falcon 2 - 22W
5 359,00 zł
4 356,91 zł netto
Producent: Creality

Opis produktu: Ploter laserowy - Creality CR-Laser Falcon 2 - 22 W

Mocniejszy laser, większy obszar roboczy, wyższa prędkość i wiele nowych funkcji - to oferuje Creality w sequelu plotera CR-Laser Falcon, który zdobył ogromne uznanie wśród użytkowników. CR-Laser Falcon 2 zapewnia wysoką jakość cięcia i grawerowania dzięki wiązce 4 mocnych laserów, stabilnej konstrukcji, a także dzięki innowacyjnej funkcji jaką jest system Air Assist, który niweluje przypalanie krawędzi. Mocny, 22-watowy laser jest w stanie przeciąć drewnianą sklejkę o grubości 15 mm, wykonując tylko jedno przejście. Poradzi sobie również ze stalą nierdzewną. Ploter może osiągać prędkość aż do 25000 mm/min, dzięki czemu stworzysz jeszcze więcej niesamowitych dzieł w krótszym czasie! Jego pole robocze ma wymiary 400 x 415 mm.

Ploter laserowy - Creality CR-Laser Falcon 2 - 22 W.

Ploter wykorzystuje technologię skompresowanej wiązki lasera FAC.

22-watowy laser

Układ czterech 6-watowych soczewek zapewnia wysoką precyzję cięcia i grawerowania z dokładnością do 0,1 mm. Tak mocny laser umożliwia pracę z szeroką gamą materiałów. Ploter może przeciąć 15-milimetrową drewnianą sklejkę, akryl o grubości 10 mm, a także stal nierdzewną, której grubość wynosi 0,05 mm, a to wszystko wykonując tylko jedno przejście. CR-Laser Falcon 2 umożliwia grawerowanie w kolorze, wykorzystując do tego stal, która po podgrzaniu może przybierać różne kolory.

Zwiększona wydajność

CR-Laser Falcon 2 może ciąć i grawerować z prędkością aż do 25000 mm/min, dwukrotnie większą od wcześniejszego modelu. Dzięki temu możesz zrobić więcej, poświęcając mniej czasu. Taka prędkość umożliwia też pracę seryjną.

System Air Assist

Nowy zintegrowany system regulacji przepływu powietrza pozwala użytkownikowi ręcznie dostosować moc podmuchu powietrza za pomocą pokrętła lub automatycznie przy użyciu oprogramowania LightBurn. Kontrola przepływu powietrza podczas pracy lasera to gwarancja gładszych, bardziej precyzyjnych krawędzi bez nadmiernego przypalania. Air Assist wydmuchuje zbierający się podczas cięcia lub grawerowania kurz i dym, chroniąc tym samym soczewkę lasera.

Potrójny system monitorowania

Ploter został wyposażony w system, który zapewnia urządzeniu bezpieczną i precyzyjną pracę. Wbudowane czujniki śledzą stopień przepływu powietrza, stan soczewki lasera, a także ostrzegają w razie powstania płomienia w obszarze roboczym. Urządzenie informuje użytkownika o błędach za pomocą wbudowanych w głowicę diod oraz alarmu dźwiękowego.

System poinformuje użytkownika o błędach urządzenia.

CR-Laser Falcon 2 to bezpieczne i przyjazne dla użytkownika urządzenie.

Jeszcze bezpieczniejszy

Oprócz potrójnego systemu monitorowania, CR-Laser Falcon 2 został wyposażony również w szereg różnorodnych zabezpieczeń, zapewniających najwyższą ochronę przed wypadkami. Urządzenie posiada wyłącznik krańcowy, czujnik wykrywający przemieszczenie się lub upadek, system blokady, przycisk awaryjny, a także osłonę lasera, która zapewnia bezpieczeństwo dla oczu. W całości aluminiowa konstrukcja gwarantuje stabilność plotera, nawet podczas pracy w dużych prędkościach.

Dostosuj urządzenie do swoich potrzeb

Aby zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę, ploter posiada wiele regulacji, umożliwiających dostosowanie go do swoich potrzeb. Na spodzie urządzenia znajdują się 3 otwory regulacyjne, aby dopasować jego szerokość do różnych rozmiarów stołu. Wysokość plotera możesz dostosować dzięki regulowanym nóżkom. Wygodę zapewniają również silikonowe podkładki oraz dobrze zorganizowane, nieplączące się przewody.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA CR-LASER FALCON 2 22 W
Moc lasera: 22 W
Obszar pracy: 400 x 415 mm
Prędkość ruchu: do 25000 mm/min
Rozmiar plamki lasera: 0,1 x 0,1 mm
Długość fali lasera: 455 nm (+/- 5 nm)
Rozdzielczość grawerowania: 254 dpi
Źródło światła: laser półprzewodnikowy
Oprogramowanie:  LaserGRBL, LightBurn
System operacyjny: Windows, macOS
Tryb pracy: karta pamięci TF, USB C
Obsługiwane pliki: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dfx
Wyjściowy format pliku: .gcode
Napięcie pracy: 24 V / 5 A
Rozmiar produktu: 586 x 632 x 198 mm
Masa produktu: 3,2 kg

Szerokość opakowania 63 cm
Wysokość opakowania 73 cm
Głębokość opakowania 15 cm
Masa opakowania 10.5 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: