Kategorie

Akumulatory Ni-MH

Akumulator Ni-MH  - Zaprojektowanie bezprzewodowego projektu nie należy do prostych. Należy wziąć pod uwagę źródło zasilania, które będzie uzależnione od akumulatorów i ich wydajności prądowej. W tej kategorii znajdziesz niklowo-metalowo-wodorkowe akumulatory, posiadające oznaczenie Ni-MH. Są one znane i produkowane od 1932 roku, dlatego posiadają szeroki zakres zastosowań.

Filtrowanie

Ogniwo - Ilość:
Napięcie wyjścia od
Pojemność mAh:
Producenci
Masa:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Ogniwo - Typ
Ogniwo - Obudowa:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Stawiaj na najwyższą jakość, która zapewni zadowolenie

Żeby zasilić swój układ w satysfakcjonujący sposób, należy wybrać nie tylko odpowiedni produkt, który spełni Wasze oczekiwania pod względem pojemności (im większa, tym lepiej), napięcia i rozmiaru – warto wziąć pod uwagę możliwość montażu kilku akumulatorów, które zostaną połączone w sposób szeregowy lub równoległy. Konieczne będą w tym celu koszyki na baterie, które również znajdziecie w naszym sklepie. Posiadamy także inne akcesoria do akumulatorów, których zadaniem jest poprawienie komfortu i bezpieczeństwa pracy z taką formą zasilania.

Pamiętajcie, że akumulatory i baterie bywają niezwykle czułe i delikatne, a każdy kontakt z wilgocią lub metalem przewodzącym prąd może spowodować uszkodzenie, awarię lub zwarcie prowadzące do dalszych konsekwencji. Przed transportem ogniw należy je odpowiednio zabezpieczyć, stosując do tego celu specjalnie przygotowane gadżety.

Akumulatory Ni-MH w przyszłości

Technologia z każdym sezonem pcha nas do tego, by jak najczęściej wykorzystywać energię elektryczną podczas zasilania układów mechanicznych. Dzięki temu ograniczamy zużycie paliw i materiałów grzewczych, mając bardzo pozytywny wpływ na otoczenie i środowisko naturalne. Akumulatory NiMH znalazły swoją drugą młodość w motoryzacji, ponieważ stanowią podstawowe wyposażenie aut hybrydowych. Biorąc pod uwagę, że rynek ten z każdym rokiem powiększa się w dynamicznym tempie, a producenci coraz chętniej sięgają po technologię silników wykorzystujących klasyczne paliwa i energię elektryczną, to możemy spodziewać się coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Jeśli chcesz także wyposażyć swój sprzęt w taki rodzaj zasilania, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą akumulatorów Ni-MH w naszym sklepie. Dysponujemy zróżnicowanymi produktami zarówno pod kątem napięcia, kształtu, rozmiaru, jak i pojemności w kategorii Akumulatorki NiMH..