ConBee III - ZigBee gateway - bramka USB - Phoscon

Indeks: AIS-24212 EAN: 4260350821366
ConBee 3 jest zaawansowaną bramką, która umożliwia łączenie i zarządzanie różnymi urządzeniami Zigbee od różnych producentów w jednej sieci. Komunikuje się z urządzeniami takimi jak komputer PC, laptop czy Raspberry Pi poprzez złącze USB. Działa bez konieczności podłączenia do chmury. Wyposażona jest w nowoczesny mikrokontroler SiLabs EFR32MG21. Wyróżnia się dużym zasięgiem, sięgającym do 30 m w pomieszczeniach i 200 m na otwartym terenie.
ConBee III - ZigBee gateway - bramka USB - Phoscon
179,00 zł
145,53 zł netto
Zapłać później
Dostawa 30 szt. zaplanowana na 2024-03-22
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Phoscon

Opis produktu: ConBee 3 - ZigBee gateway - bramka USB - Phoscon

Kolejny model modułu USB od firmy Phoscon pełniącego funkcję bramki między urządzeniami ZigBee i głównym centrum zarządzania, takim jak komputer PC, laptop czy Raspberry Pi. Urządzenie współpracuje z systemami Windows, Ubuntu, Raspberry Pi OS oraz Docker. Wyposażone jest w nowoczesny mikrokontroler SiLabs EFR32MG21 i niestandardowe oprogramowanie, obsługujące zarówno Zigbee 3.0, jak i Zigbee Green Power. Działa bez chmury, zapewniając prywatność i niezawodność. ConBee 3 jest dobrze zintegrowany z popularnymi systemami Smart Home, umożliwiając różnorodne automatyki i funkcjonalności. Wyróżnia się dużym zasięgiem, sięgającym do 30 m w pomieszczeniach i 200 m na otwartym terenie. Moduł jest kompatybilny z szeroką gamą przełączników i czujników najpopularniejszych marek - Philips Hue, Ikea Tradfri, Xiaomi Aqara, Ledvance Smart+, Silvercrest, Schneider Electric, Nous i Sonoff. Pełna lista wspieranych urządzeń znajduje się na stronie producenta.

ConBee 3 - ZigBee gateway - bramka USB - Phoscon.

Technologia Zigbee.

Co to jest ZigBee?

Technologia ZigBee to otwarty standard komunikacji radiowej. Poszczególne czujniki, oparte o protokół ZigBee, wykorzystują do pracy wspólną centralkę (bramkę). Topologia siatki (mesh) gwarantuje stabilną komunikację między centralką, a poszczególnymi elementami systemu, ponieważ każdy odbiornik jest jednocześnie nadajnikiem. Uszkodzenie jednego urządzenia nie skutkuje zatrzymaniem pracy całej sieci. Wersja ZigBee 3.0 została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania w systemach Internetu rzeczy oraz w systemach Smart Home.

Specyfikacja techniczna ConBee 3

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Producent Phoscon
Model ConBee 3
Mikrokontroler EFR32MG21 ARM Cortex-M33
Napięcie 5 V
Moc maks. 10 mW
Zasięg sygnału

200 m (w linii prostej, bez przeszkód)

30 m (w budynkach)

Częstotliwość 2,4 GHz
Standard radiowy IEEE 820.15.4 / ZigBee
Pamięć flash 1024 kB
Temperatura przechowywania od -20°C do 55°C
Temperatura pracy od -20°C do 55°C
Kompatybilne systemy Microsoft Windows 7 / 10 / 11, Ubuntu, Raspberry Pi OS, Docker
Wymiary 60 x 18 x 9 mm

Inteligentny budynek Centrala
Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.012 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: