Antena WiFi U.FL - 25cm

Indeks: AKS-10150 EAN: 5904422338893

Antena WiFi ze złączem U.FL, działająca w częstotliwości 2,4 GHz. Długość jest równa 25 cm.

Antena WiFi U.FL - 25cm
7,70 zł
6,26 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Antena WiFi U.FL - 25 cm

Antena WiFi ze złączem U.FL, działająca w częstotliwości 2,4 GHz. Długość anteny jest równa 25 cm. Zysk energetyczny to 0 dB.

Specyfikacja techniczna anteny

  • Zysk energetyczny: 0 dB
  • Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
  • Rodzaj złącza: U.FL
  • Temperatura pracy: od -10 C do 60 C
  • Długość: 25 cm
Antena WiFi U.FL - 25 cm.

Antena WiFi U.FL - 25 cm.

Kompaktowa antena WiFi, wyposażona w złącze u.FL i elastyczny, cienki przewód koncentryczny. Zastosowanie popularnego złącza umożliwia podłączenie anteny do zdecydowanej większości współczesnych modułów WiFi, a także Bluetooth czy ZigBee – wszystkie te standardy opierają się bowiem na tej samej części pasma ISM (2,4 GHz).

Element może pracować w temperaturach otoczenia od -10 oC do 60 oC. Montując produkt należy pamiętać, że właściwa antena (czarna tulejka na końcu przewodu) powinna być zainstalowana z dala od metalowych elementów, gdyż te mogą zakłócać działanie anteny, zmniejszając jej zasięg. Ta sama zasada dotyczy także wykorzystywanych elementów znormalizowanych, np. śrub czy nakrętek – dobrym wyjściem może być zatem zastosowanie śrubek z tworzywa sztucznego lub przyklejenie anteny do niemetalicznego podłoża.

Anteny dla systemów wbudowanych

Komunikacja bezprzewodowa stanowi niezwykle istotny aspekt współczesnej technologii. Często jednym z najważniejszych parametrów łącza radiowego jest jego efektywny zasięg. Używane na co dzień urządzenia pracują zwykle w otoczeniu zabudowań (lub wewnątrz budynków), co silnie ogranicza rzeczywisty zasięg transmisji. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednio dobranych anten i wysokiej jakości akcesoriów (w tym kabli, a nawet złączy i adapterów), które pozwolą maksymalnie wykorzystać możliwości posiadanego sprzętu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozmaitych anten, przeznaczonych do współpracy zarówno z gotowymi urządzeniami (w tymi minikomputerami jednopłytkowymi, routerami, etc.), jak i modułami radiowymi. Mamy anteny prętowe oraz ceramiczne, kompatybilne z modułami WiFi, Bluetooth, ZigBee, LoRa, GSM oraz GNSS (w tym GPS), a także cewki przeznaczone do współpracy z modułami RFID w pasmach LF (125 kHz) oraz HF (13,56 MHz).

Antena - Typ złącza U.FL
Antena - Rodzaj WiFi
Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 0.1 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Antena WiFi U.FL - 25cm

4.7/5

Średnia Ocena

3

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Theodor 08.03.2024 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Działa tak, jak powinien
Andrei 04.09.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko jest doskonałe
Jaroslav 06.01.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: