Szybkozłączka samochodowa 1-2,5mm niebieska - 10szt.

Indeks: KAB-07595 EAN: 5904422349516

Szybkozłączka umożliwiająca łącznie przewodów o średnicy od 1 mm do 2,5 mm bez konieczności usuwania izolacji. Cena za 10 szt.

Szybkozłączka samochodowa 1-2,5mm niebieska - 10szt.
4,50 zł
3,66 zł netto
Szybkozłączka samochodowa 1-2,5mm - kolor:
Producent: OEM

Opis produktu: Szybkozłączka samochodowa 1-2,5 mm niebieska - 10 szt.

Szybkozłączka umożliwiająca łącznie przewodów o średnicy od 1 mm do 2,5 mm bez konieczności usuwania izolacji. Cena obejmuje 10 sztuk szybkozłączek.

Specyfikacja szybkozłączki samochodowej

  • Średnica przewodów: od 1 mm do 2,5 mm
  • Kolor: niebieski

Elementy sprzedawane w ilości 10 sztuk.

Szybkozłączka samochodowaSzybkozłączka samochodowa.

Szybkozłączka samochodowa zapewnia sprawne łączenie przewodów o średnicy 1 mm - 2,5 mm. Główną zaletą tego rozwiązania jest wyeliminowanie konieczności usuwania izolacji z przewodów. Kabli nie trzeba także lutować. Szybkozłączka działa na zacisk i trwale łączy przewody.

Szybkozłączka samochodowa 1-2,5 mm, niebieska (10 szt.), to rodzaj złączki instalacyjnej. Znajduje się w standardowym wyposażeniu każdego elektryka i elektroinstalatora. Warto posiadać ją w swoim warsztacie także wtedy, gdy tworzy się własne układy i systemy z zakresu automatyki i elektroniki programowalnej.

Szybkozłączka samochodowa 1-2,5 mm - szybko i bezpiecznie

Specyfika działania szybkozłączki sprawia, że efekty połączenia przewodów są niemalże tak dobre, jak w przypadku precyzyjnego łączenia przy pomocy lutu. Nie trzeba jednak zdejmować osłony, łączyć przewodów, a następnie izolować ich ręcznie. Jedyna czynność, która wykracza poza samo przyciśnięcie szybkozłączki, to rozprostowanie i prawidłowe nałożenie na siebie przewodów w obrębie tego elementu. Przed zastosowaniem należy upewnić się, czy przewody są równe, a w razie potrzeby przyciąć je równo.

Szybkość i bezpieczeństwo to główne atuty, które zapewnia zastosowanie szybkozłączek instalacyjnych. Szybkozłączka samochodowa 1-2,5 mm, niebieska (10 szt.) jest uniwersalnym produktem i przyda się w wielu różnych aplikacjach. Zachęcamy także do sprawdzenia całej naszej oferty - dostępne są szybkozłączki samochodowe w innych wariantach kolorystycznych, jak i zupełnie inne rodzaje złączek instalacyjnych zaciskowych.

Ilość pinów 2
Złącza - Typ samochodowe
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Szybkozłączka samochodowa 1-2,5mm niebieska - 10szt.

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Zbyněk 25.12.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: