Kategorie

Fibaro - automatyka domowa

Skoro automatyka domowa zyskuje coraz większą popularność, to nie można przejść obojętnie obok systemów Fibaro, które zyskują z każdym miesiącem uznanie klientów na całym świecie. Gwarantujemy, że w naszym sklepie poddajemy asortyment szczegółowej selekcji, a załoga to zgrany zespół profesjonalistów – dzięki temu możemy codziennie spełniać Wasze marzenia o inteligentnych mieszkaniach.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Oszczędzaj czas i energię – automatyka domu Fibaro stoi na straży komfortu

Wybierając systemy, które będą tworzyć inteligentny budynek zgodny z Twoimi potrzebami, warto stawiać na asortyment najlepszej jakości. Zagwarantuje on nie tylko maksymalny komfort i prostotę obsługi, ale także wieloletnią niezawodność i nowoczesny design – każdy przecież chce mieć piękny i imponujący dom, który składa się z najbardziej innowacyjnych podzespołów, nie tracąc przy tym walorów estetycznych.

Co oferuje marka Fibaro swoim klientom? Przede wszystkim prostotę obsługi, bezpieczeństwo i montaż, z którym poradzą sobie nawet użytkownicy bez doświadczenia z systemami automatyzacji nieruchomości. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami producenta, dopasowując do siebie odpowiednie elementy (w których skład wchodzą m.in. przekaźniki, sterowniki, moduły i sensory).

Zadbaj o swój dom i domowników, pozbywając się zagrożeń

Czujniki temperatury, zalania, zbliżenia lub nawet dymu, montowane są od wielu lat w większości mieszkań – jednak ich funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia. Nie potrzebujemy przecież cichego alarmu, jeśli w okolicy nie posiadamy sąsiadów, którzy mogą zareagować, a nas nie ma w domu. Fibaro jednak ten problem obchodzi w bardzo wygodny dla nas sposób.

Jeśli dochodzi do sytuacji, w której czujnik wyczuje zalanie, dym lub po prostu zbyt wysoką temperaturę w pomieszczeniu, automatycznie wysyła wiadomość do domowników o tym, że pojawiło się zagrożenie – informując także odpowiednie służby, więc zarówno właściciele nieruchomości, jak i ratownicy, są w stanie zareagować błyskawicznie. Dodatkowo klienci otrzymują możliwość indywidualnej kalibracji czułości, by zminimalizować ryzyko fałszywych alarmów, spowodowanych przykładowo zbyt mocno odkręconym systemem grzewczym.