Kategorie

Wyświetlacze alfanumeryczne i graficzne

Stosowanie wyświetlaczy LCD w inteligentnym sprzęcie elektronicznym, jest czymś zupełnie naturalnym, co otwiera przed użytkownikami ogromne możliwości. Oferujemy wyjątkowe produkty, które charakteryzują się najlepszą jakością i uniwersalnym zastosowaniem w konstrukcjach naszych klientów – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami asortymentu.

Filtrowanie

Ekran - typ
Ekran - przekątna:
Ekran - rozdziel.
Ekran - interfejs:
Producenci
Ekran - dotyk:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Wyświetlacze graficzne – stwórz swój komunikator

Każdy pamięta czasy, w których królowały niezniszczalne telefony komórkowe wyprodukowane przez Nokię. Modele 3310, czy nawet 5310 były popularne na całym świecie, a ich technologia wydaje się dziś prymitywna. Warto jednak zatrzymać się na chwilę przed możliwościami, które oferują swoim użytkownikom proste wyświetlacze alfanumeryczne lub graficzne wykorzystywane w tamtych produkcjach – zwłaszcza, że minikomputery charakteryzują się o wiele większą wydajnością, a co za tym idzie, ich możliwości są jeszcze większe.

W swojej ofercie dysponujemy, np. wyświetlaczami graficznymi z kultowego telefonu Nokia 5110, które mogą być doskonałą bazą do stworzenia niezależnego komunikatora lub czegoś na wzór wyświetlacza wielozadaniowego. Dysponujemy również produktami o różnych dodatkowych funkcjonalnościach (np. slot na kartę SD), które posiadają różne rozmiary, np. dwie kolumny po 16 znaków w różnych kolorach. Jest to doskonały wybór zarówno dla osób tworzących stacje pogodowe, systemy nadzorujące pracę innych układów, jak i początkujących konstruktorów, którzy chcą stworzyć mało skomplikowany kalkulator od podstaw.

Kompatybilne wyposażenie dla każdych potrzeb

Gwarantujemy asortyment spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego oferujemy jednocześnie wiele popularnych zamienników wysokiej jakości, jak i oryginalne nakładki, kompatybilne z danymi minikomputerami.

W trosce o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, zadbaliśmy także o zróżnicowanie cen asortymentu w naszym sklepie. Prezentujemy Wam proste wyświetlacze LCD, które zaczynają się od kilku, a kończą na zaawansowanym wyposażeniu za kilkadziesiąt złotych. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnośnie odpowiedniego wyboru produktu, który będzie dostosowany do określonych oczekiwań, to zachęcamy do osobistego kontaktu. Jesteśmy miłośnikami robotyki, komputeryzacji i automatyki, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby zarówno osób rozpoczynających swoją przygodę z tymi dziedzinami, jak i konstruktorów posiadających dużo większe doświadczenie.