Silnik krokowy 42HM48-0406 400 kroków/obr 12V / 0,4A / 0,31Nm
Indeks: AKS-11617 EAN: 5904422317683
Silnik krokowy unipolarny, sześcio przewodowy. Posiada rozdzielczość 400 kroków na obrót (0,9 stopnia). Zasilany jest napięciem 12 V, pobiera prąd 400 mA na cewkę. Moment wynosi 3,17 kg*cm (0,31 Nm). Wymiary to 42 x 42 x 48 mm (NEMA 17).
Brak zaplanowanej dostawy
Chwilowo niedostępny i
Producent: Akso
Specyfikacja
  • Rozdzielczość: 400 kroków/obr (0,9 °)
  • Napięcie znamionowe: 12 V
  • Pobór prądu na cewkę: 0,4 A
  • Rezystancja cewki 30 Ω
  • Indukcyjność uzwojenia: 38 mH
  • Moment trzymający: 3,17 kg*cm (0,43 Nm)
  • Wyprowadzenia: unipolarne (sześcio przewody)
  • Średnica wału: 5 mm
  • Masa: 350 g
  • Standard: NEMA 17
  • Wymiary: 42 x 42 x 48 mm (bez wału)
Rysunek techniczny i szczegółowe dane dostępne są w dokumentacji.
Silnik krokowy 42HM48-0406 400 kroków/obr 12V / 0,4A / 0,31NmSilnik krokowy 42HM48-0406 400 kroków/obr 12 V / 0,4 A / 0,31 Nm.
Opis produktu: Silnik krokowy 42HM48-0406 400 kroków/obr 12 V / 0,4 A / 0,31 Nm
Silnik krokowy bipolarny, cztero przewodowy. Posiada rozdzielczość 400 kroków na obrót (0,9 stopnia). Zasilany jest napięciem 12 V, pobiera prąd 400 mA na cewkę. Moment wynosi 3,17 kg*cm (0,31 Nm). Wymiary to 42 x 42 x 48 mm.
Akcesoria
W naszym sklepie dostępne są także akcesoria ułatwiające obsługę silników krokowych:
Sterowniki silników krokowych
Zastosowanie silników krokowych:
  • drukarki
  • urządzenia CNC
  • drukarki 3D
  • urządzenia laserowe
  • manipulatory
Długość 42 mm
Szerokość 42.0 mm
Wysokość 48 mm
Napięcie zasil. od 12.0 V
Napięcie zasil. do 12.0 V
Moment obrotowy 3.17 kg*cm
Masa 350 g
Silnik - śr. wał 5.0 mm
Napięcie nominal. 12 V
Silnik krokowy - prąd na cewkę 0.4 A
Silnik krokowy - rezystancja cewki 30 Ω
Silnik krokowy - rozdzielczość 400 kroków
Silnik krokowy - indukcyjność 38 mH