Kategorie

Wyświetlacze OLED

Projektując konstrukcje oparte na minikomputerach lub systemy elektroniczne, warto zastosować w nich wyświetlacz, którego zadaniem będzie informowanie użytkowników o trybie pracy lub błędach. Nie musisz w tym celu montować zaawansowanych dotykowych ekranów, których potencjału nie wykorzystasz – dużo lepszym rozwiązaniem są proste wyświetlacze OLED dostępne w tej kategorii. Gwarantujemy, że asortyment dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania.

Filtrowanie

Ekran - typ
Ekran - przekątna:
Ekran - rozdziel.
Ekran - interfejs:
Producenci
Ekran - dotyk:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

OLED – technologia, która zapewnia satysfakcję

Niewielkich rozmiarów wyświetlacze, doskonale sprawdzają się przy wszystkich wymagających projektach. Są wyjątkowo cienkie i lekkie, dzięki czemu pozwalają na miniaturyzację podstawowych elementów, minimalizację grubości finalnego urządzenia i przede wszystkim redukcję wagi. Użytkownicy otrzymują takie możliwości, przy najwyższej jakości wyświetlanego obrazu i pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur (od -20 do +70 stopni). Dzięki temu wyświetlacze OLED świetnie sprawdzą się przy konstruowaniu wyposażenia, którego zadaniem będzie praca na zewnątrz (gdy ekran będzie narażony na kontakt z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi), np. stacja pogodowa. Asortyment dostępny w naszym sklepie Botland.com.pl, kompatybilny jest z minikomputerami typu Arduino lub Raspberry Pi.

W innych kategoriach dysponujemy tańszymi produktami, które sprawdzą się w mniej wymagających układach. Są to m.in. wyświetlacze alfanumeryczne i graficzne, które również mogą posłużyć jako informator na temat trybu pracy, błędów lub prosty komunikator.

Jak wybrać wyświetlacz OLED?

Wybór najlepszego rozwiązania jest bardzo indywidualny, ponieważ wszystko zależy od oczekiwanej rozdzielczości, wielkości ekranu i rodzaju wykorzystanych złącz (np. goldpin lub złącz kątowych). Wyświetlacze OLED posiadają jednak standardowe napięcie pracy, które wynosi 3.3, 3.7 lub 5V.

W tej kategorii znajdziecie m.in. standardowe wersje wyświetlaczy OLED, które przygotowane są do montażu w układach elektronicznych, wersje kompatybilne z minikomputerami, zaawansowane moduły z przyciskami i joystickiem oraz innymi funkcjonalnościami (np. złączami microSD). Codziennie dbamy o to, by każdy klient znalazł dokładnie to, czego szuka do swoich projektów. Gwarantujemy, że jest to wyposażenie wyprodukowane przez najlepszych specjalistów na rynku – świadczyć mogą o tym materiały wysokiej jakości i precyzja, którą widać w każdym detalu. Jeśli nie wiecie, jaki produkt będzie rozwiązaniem spełniającym Wasze oczekiwania, to zapraszamy serdecznie do kontaktu – wyświetlacze OLED nie mają przed nami tajemnic.