Kategorie

Akcesoria do kart pamięci

Oferujemy różnorodne akcesoria do kart pamięci do komputera oraz popularnych mikrokontrolerów, takich jak Raspberry Pi czy Arduino. W tej kategorii możesz znaleźć między innymi czytniki kart (również z wyjściem USB umożliwiającym podłączenie do PC), slot do kart (wykonany w technologii SMD) z możliwością przylutowania do mikrokontrolera, przedłużacz slotu czy rejestrator danych, pozwalający na zapisywanie informacji na karcie pamięci. Dostępne są również adaptery z formatu microSD na SD.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Akcesoria do kart pamięci

W naszej ofercie możesz znaleźć różnorodne akcesoria do kart pamięci, takie jak gniazda i sloty, czytniki do kart (również z interfejsem USB, na przykład w wygodnej formie breloczka) oraz elementy przystosowane do montażu przy minikomputerach. Przed wybraniem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę, czy obsługuje pożądane pojemności kart (niektóre urządzenia posiadają ograniczenie, na przykład do 32 GB lub 64 GB).

Akcesoria do PC

W tym dziale oferujemy wiele przydatnych akcesoriów dla posiadaczy laptopów i komputerów stacjonarnych. Jeżeli Twój sprzęt nie posiada wbudowanego slotu na karty pamięci, możesz to łatwo zmienić, wybierając czytnik kart komunikujący się z komputerem poprzez interfejs USB. Szczególnie wartą polecenia opcją jest hub USB z wbudowanym czytnikiem, który pełni jednocześnie funkcję rozgałęźnika i stanowi gniazdo z czytnikiem kart pamięci SD i microSD. Oferujemy również przejściówki z kart microSD na SD, które są bardzo przydatne przy zgrywaniu danych z karty microSD na laptopa lub komputer stacjonarny wyposażony w slot na karty SD.

Akcesoria do mikrokontrolerów

Wyposażenie mikrokontrolera w moduł umożliwiający odczytywanie i/lub rejestrowanie danych na karcie SD lub microSD bardzo rozszerzy możliwości Twojego minikomputera. W naszym asortymencie znajdziesz wiele godnych uwagi akcesoriów - między innymi gniazda pamięci do kart SD i microSD wyposażone w wyprowadzenia umożliwiające przylutowanie w technologii powierzchniowej, a także rozszerzenia takie jak moduł czytnika lub rejestrator danych. Dostępne w tej kategorii elementy komunikują się z płytką poprzez popularne interfejsy (SPI, I2C), dzięki czemu są bardzo uniwersalne. Oferujemy także rozwiązania przydatne przy tworzeniu projektów robotycznych lub bardziej zaawansowanych urządzeń elektronicznych, między innymi przedłużacze slotu do kart SD i microSD.