Gniazdo do karty pamięci micro SD

Indeks: PAS-01115 EAN: 5904422349301

Złącze - gniazdo do karty pamięci micro SD.

Gniazdo do karty pamięci micro SD
2,90 zł
2,36 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Gniazdo do karty pamięci micro SD

Gniazdo do karty pamięci microSD. Posiada 8 pinów SMD do lutowania. Może stanowić element zastępczy podczas naprawy urządzeń.

Specyfikacja gniazda kart microSD

  • Liczba styków: 8
  • Wyprowadzenia do montażu powierzchownego SMD

Gniazdo kart microSD

Gniazdo do karty pamięci micro SD.

Gniazdo jest przeznaczone do montażu powierzchniowego przy użyciu 14 padów – osiem z nich stanowi podłączenie poszczególnych linii cyfrowych oraz zasilania, podczas gdy pozostałe są połączone z masą oraz wbudowanym przełącznikiem, pozwalającym na wykrycie obecności karty w gnieździe.

Miniaturowa para styków, umieszczonych wewnątrz slotu, pracuje w konfiguracji NC (normalnie zamkniętej) co oznacza, że styki są zwarte w czasie gdy gniazdo jest puste i ulegają rozłączeniu po prawidłowym wsunięciu karty microSD. Taka funkcjonalność pozwala konstruktorowi urządzenia właściwie zarządzać zasilaniem i transmisją oraz informować system operacyjny (a jeżeli to konieczne – także użytkownika) o fakcie włożenia/wyjęcia karty z gniazda.

Akcesoria do kart pamięci w sklepie Botland

W naszej ofercie zamieściliśmy bogaty wybór akcesoriów, przeznaczonych do użytkowania ze wszystkimi kartami microSD, a także klasycznymi („dużymi”) kartami SD. Mamy m.in. pojemniki (etui) do przechowywania kart, niewielkie czytniki z portem USB, a także pełną gamę gniazd do montażu na PCB oraz adapterów, umożliwiających łatwe i szybkie podłączenie karty do zestawu ewaluacyjnego, płytki Arduino bądź samodzielnie budowanego układu (także na płytce stykowej).

W niektórych przypadkach konieczne może być wyprowadzenie linii sygnałowych oraz zasilania karty na gniazdo położone z dala od właściwej płytki drukowanej urządzenia. W takich sytuacjach świetnie sprawdzą się przedłużacze slotu kart microSD – w naszej ofercie znajdziesz i takie produkty, sprzedawane pojedynczo lub w zestawach po 4 sztuki.

Szerokość opakowania 3.5 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 3.5 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Gniazdo do karty pamięci micro SD

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Özdemir 11.12.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystkiego najlepszego, znowu szczęśliwy
Witold P. 11.11.2021 Potwierdzony zakup
Zgodnie z zamówieniem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: