Kategorie

Płytki prototypowe

Nauka konstruowania układów na płytkach drukowanych, programowania aplikacji służących do obsługi minikomputerów lub lutowania drobnych elementów, bywa niezwykle trudna i uciążliwa. Warto wykorzystywać płytki prototypowe, które wspierają zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników komputeryzacji, automatyzacji lub robotyki.

Podkategorie

 • Akcesoria do płytek stykowych Akcesoria do płytek stykowych

  Akcesoria do płytek stykowych Kategoria, bez której trudno byłoby efektywnie majsterkować i składać systemy na płytkach stykowych. Znajdą tu Państwo akcesoria do systemów Arduino oraz Raspberry Pi, takie jak przyciski Tact Switch, diody LED, rezystory, potencjometry oraz...

 • Płytki stykowe Płytki stykowe

  Masz już dość sytuacji, w których łączysz ze sobą dwa elementy, lutujesz przewody i finalnie okazuje się, że nie wszystko działa w sposób poprawny? Powodów może być wiele, jednak warto wyposażyć się w płytki stykowe , dzięki którym przetestujesz...

 • Płytki uniwersalne Płytki uniwersalne

  Życie każdego projektu zaczyna się od prototypu. Projektowanie płytki drukowanej nowego urządzenia jest żmudnym i często niełatwym procesem, a jej wykonanie najczęściej wiąże się ze sporymi kosztami. Istnieje jednak alternatywa: jeśli chcesz szybko i łatwo sprawdzić działanie...

 • Przejściówki SMD - DIP Przejściówki SMD - DIP

  Adaptery umożliwiające podłączenie układów w obudowach lutowanych powierzchniowo (SMD) do wyprowadzenia przewlekanych DIP np. do płytek stykowych.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Przenieś w szybki sposób swój projekt i ciesz się działającą konstrukcją – płytki prototypowe pomocne podczas pracy

Testowałeś połączenia na płytce stykowej i okazuje się, że wszystko jest w najlepszym porządku? Czas najwyższy na przeniesienie układu na płytki uniwersalne, które służą do szybkiego i wygodnego łączenia elementów z pomocą lutownicy. Obawiasz się, że będzie to skomplikowana czynność, ponieważ płytka stykowa posiada inny układ, niż płytka uniwersalna? Spokojnie! W naszej ofercie znajdziesz kompatybilne produkty, wyposażone w ten sam układ i ilość połączeń.

Dysponujemy asortymentem wykonanym z najlepszych materiałów, przez popularnych i cenionych producentów wyposażenia komputerowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom satysfakcję, niezależnie od stopnia zaawansowania ich projektów.

Stosuj płytki prototypowe i kompatybilne akcesoria

Posiadamy zarówno zaawansowane zestawy, które są niezbędne podczas projektowania układów na płytkach stykowych lub uniwersalnych, jak i zewnętrzne moduły podnoszące jakość oraz wygodę pracy. Oferujemy m.in. gniazda DC do prototypowych płytek stykowych, moduły USB różnego typu, złącza ARK4 umożliwiające podłączenie przewodów za pomocą złącz śrubowych, a nawet przejściówki i moduły. W zestawach akcesoriów, które mają zadanie ułatwić pracę i wyposażyć konstruktorów w niezbędne elementy podnoszące jakość ich projektów, znajdą się m.in. takie elementy jak: przewody, przyciski, tranzystory, rezystory, diody i wiele innych.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą załogą, która z przyjemnością odpowie na wszystkie wiadomości. Gwarantujemy realizację i obsługę zleceń na najwyższym poziomie, dostarczając klientom produkty najwyższej klasy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb konstruktorów i ich wysokich wymagań, ponieważ sami jesteśmy miłośnikami konstrukcji opartych na najnowszych technologiach, które tworzymy sami!