Kategorie

Diody LED RGB

Stosowanie podstawowych i niewielkich (czasem pozornie nawet mało istotnych) elementów, tworzy wyjątkową całość zaawansowanej konstrukcji. Diody LED RGB są wyposażeniem, które mimo tego, że jest tanie i dostępne w wielu wariantach, znajduje się niemal w większości sprzętów elektronicznych. W sklepie Botland każdy miłośnik majsterkowania i konstruowania elektronicznych układów, znajdzie niezbędne części, pozwalające mu na realizację wszystkich planów.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna:
LED długość fali:
Długość przewodu:
LED - ilość diod:
LED rodzaj:
LED barwa:
LED cyfrowe:
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint:
Klasa szczelności:
LED soczewka:
Klasa energetyczna

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Diody LED RGB – wspaniały dodatek dla inteligentnych aranżacji

Chcąc zaskoczyć swoich przyjaciół, należy stawiać na innowacyjne i nietypowe rozwiązania – jednym z nich, będą diody podświetlające meble, które zmienią swój kolor pod wpływem rytmu muzyki. Innym przykładem może być popularny system Ambilight w telewizorach, które nie posiadają go w oryginalnym wyposażeniu. Obydwa te systemy, można stworzyć w szybki i prosty sposób z pomocą taśm, listw, matryc i pierścieni wykorzystujących diody LED RGB, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Łącząc je m.in. z inteligentnymi minikomputerami i układami Arduino lub Raspberry, konstruktorów ogranicza jedynie wyobraźnia i umiejętności manualne – jednak większość ciekawych schematów, można znaleźć w sieci ze szczegółowymi opisami każdego kroku. Z pomocą Diod LED RGB można tworzyć również zaawansowane oświetlenia pomieszczeń, nowoczesne zegary lub mocować je jako wyposażenie informujące o stanie baterii, temperaturze itp.

Inteligentne ubrania? Moda nie musi być nudna

Chcemy zaprezentować Państwu diody LED RGB, które zostały wyposażone już w specjalny sterownik, pozwalający im tworzyć inteligentne ubrania z wykorzystaniem kolorów. Marzysz o krawacie, który posiada linie dźwięku i rusza się wraz z natężeniem głosu lub w rytm muzyki? A może subtelna sukienka z niewielkimi diodami, które błyszczą podczas chodzenia? To jest już możliwe i dostępne w naszym sklepie! Dzięki temu, że wymagają one niewielkiego napięcia i nie pobierają dużej ilości energii, mogą być z powodzeniem zasilane, z pomocą niewielkich baterii. Wykorzystanie diod RGB to nie tylko funkcjonalna poprawa komfortu życia, ale również świetna zabawa, która wymaga kreatywności! Zapraszamy do samodzielnego zapoznania się z tymi możliwościami.

Popularne produkty w tej kategorii: