Kategorie

Przewody połączeniowe Grove

Przewody połączeniowe Grove

Zaczynając swoją przygodę ze światem elektroniki, warto przyjrzeć się systemowi Grove. Zwłaszcza, jeśli projektując systemy oparte na rozwiązaniach Arduino oraz Raspberry Pi chcemy złożyć projekt, nie wydając przy tym fortuny. Sięgając po system Grove możemy liczyć na dobrą jakość w przystępnej cenie i pełną kompatybilność z mikrokomputerami. System Grove oferuje wszystko czego potrzebujesz - i wszystko to znajdziesz w naszym sklepie internetowym Botland! Zrób zakupy, nie wychodząc z domu.

Filtrowanie

Przewód - Typ
Przewód - Standard
Ilość pinów
Kolor
Długość przewodu
Raster

System Grove

System ten już od dawna doceniony został przez użytkowników na całym świecie, dlatego w naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę elementów systemu Grove - w tym zestawy startowe stworzone w celu ułatwienia szybkiej i łatwej nauki elektroniki, posiadające wszystko co niezbędne, aby rozpocząć swoją przygodę z budowaniem projektów. Nakładki bazowe to kategoria, dzięki której rozszerzysz możliwości bazowych płytek współdziałających zarówno z Arduino, jak i z Raspberry Pi. Przewody połączeniowe Grove to wszystko czego potrzebujesz, aby podłączyć akcesoria do magistrali komunikacyjnej.

Dlaczego warto wybrać Grove?

Pierwszym i chyba najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem Grove, jest jego kompatybilność z mikrokomputerami Arduino, Raspberry Pi czy BBC micro:bit. Wszystkie moduły Grove wyposażone są w standardowe złącza, co eliminuje konieczność lutowania czy wpinania w płytki stykowe - połączenie jest pewne i trwałe. Przewody połączeniowe Grove dodawane są do czujników i modułów już w momencie ich zakupu. W naszym sklepie można dokupić różnego rodzaju kable oraz przejściówki.

Rozbudowany system

Korzystając z Grove mamy dostęp do jego rozbudowanych akcesoriów - moduły dają nam możliwość wyposażenia własnego systemu w różnego rodzaju czujniki np. pogodowe, świetlne, jakości powietrza czy nawet medyczne. Do dyspozycji mamy moduły dźwiękowe i komunikacyjne, diody LED i wyświetlacze, przewody połączeniowe Grove, akcelerometry, żyroskopy, przekaźniki czy sterowniki do silników i serw oraz same silniki i serwa. Jak widać, system ten jest naprawdę rozbudowany i oferuje nam pełną gamę produktów, dzięki którym możemy zanurzyć się w świat elektroniki.