Kategorie

Konwertery

Elektronika udostępnia użytkownikom wspaniałe możliwości, które przełożą się m.in. na funkcjonalność projektów. Chcąc cieszyć się bezpieczeństwem i wydajnością układów, należy stosować części najwyższej jakości. W tej kategorii znajdziecie konwertery, które służą do komunikacji między dwoma niezależnymi narzędziami. Jeśli chcesz zobaczyć, co ten niewielki element może Ci zaoferować, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się w tej kategorii.

Podkategorie

 • Konwertery napięć

  Konwertery napięć to podstawowy asortyment dla wielu konstrukcji elektrycznych, które wymagają zróżnicowanych wartości napięcia podczas pracy lub w sytuacjach, gdy urządzenie nie może być zasilane bezpośrednio ze źródła. Biorąc pod uwagę zabezpieczenie...

 • Konwertery USB - UART / RS232 / RS485

  Konwertery interfejsów komunikacyjnych: USB na UART, USB na RS232, USB na RS485.

 • Ekspandery wyprowadzeń

  Układy umożliwiające zwiększenie ilości wejść/wyjść mikrokontrolerów.

 • Przetworniki A/C i C/A

  Elektronika i technologie niosą ze sobą wielkie zmiany. Chcąc poszerzać możliwości, stale udoskonalamy to, co wydawało się idealne. Wykorzystanie podzespołów najwyższej jakości oferuje satysfakcję i zadowolenie podczas konstruowania projektów lub wymiany...

 • Konwertery pozostałe

  Konwertery SPI, I2C, HDMI, VGA, multipleksery i inne.

 • Multipleksery

  Urządzenie pozwalające na wybranie jednego z sygnałów wejściowych i przekazanie go na wyjście. W praktyce pozwala zwiększyć ilość wyprowadzeń cyfrowych lub analogowych.

 • Moduły RTC

  Możliwość określenia dokładnego czasu – daty i godziny – jest niezbędna dla wielu urządzeń elektronicznych, począwszy od prostych zegarów i budzików, a skończywszy na centralkach inteligentnego domu i loggerach danych pomiarowych. Wskazywanie czasu stanowi jedną z ich...


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Konwertery na każdą okazję! Rodzaje części

W Botland.com.pl nie ograniczamy się jedynie do podstawowych rozwiązań, do których należą przykładowo konwertery napięć. Wprowadzamy więc dużo bardziej zaawansowane konstrukcje, które powinny znajdować się w wyposażeniu każdego konstruktora sprzętu elektronicznego. Możliwości minikomputerów, czujników i kontrolerów są nieograniczone – wystarczy tylko wiedzieć, jak ich używać i w jaki sposób je połączyć, by tworzyć konstrukcje ułatwiające codzienne czynności i obowiązki.

Doskonałym przykładem są konwertery USB - UART / RS232 / RS485, których zadaniem jest transport danych między komputerem i minikontrolerami lub zestawami elektronicznymi (typu Arduino, Raspberry Pi itp.). Doświadczenie i wiedza teoretyczna pozwoli Wam zarówno minimalizować, jak i profesjonalizować projekty – kto wie, może akurat Wy znajdziecie rozwiązanie jakiegoś problemu jako pierwsi lub udoskonalicie to, co wydawało się już idealne.

Jak wybrać odpowiednie konwertery do konstrukcji

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich zaawansowanie i ilość kanałów. Każdy minikontroler, część elektroniczna lub nawet złącze będzie potrzebować innego napięcia prądu, dlatego koniecznie trzeba dokładnie zaplanować układ i zastosowanie odpowiednich narzędzi do oczekiwań.

Jeśli macie z tym problem i nie wiecie, który konwerter wybrać z naszej oferty, by spełniał on Wasze standardy, to zapraszamy do kontaktu. Nasza załoga to specjaliści, którzy tak jak Wy, są pasjonatami technologii i elektroniki, więc wydaje nam się, że będziemy w stanie pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Botland.com.pl to gwarancja zadowolenia z wyboru – codziennie o to dbamy!