Kategorie

Regulatory napięcia

Zadbaj o najwyższą jakość swojego wyposażenia, stosując najlepsze podzespoły oferujące perfekcyjne wykonanie i materiały, które spełnią największe wymagania. Botland to gwarancja zadowolenia i szeroki wybór asortymentu – posiadamy regulatory napięcia dla wszystkich zastosowań.

Podkategorie

 • Przetwornice step-up / step-down

  Przetwornice pracujące z napięciem wejściowym, które jest niższe, równe lub wyższe niż napięcie wyjściowe. Szczególnie przydatne do pracy z bateriami.

 • Przetwornice step-up

  Przetwornice podwyższające napięcie wejściowe.

 • Przetwornice step-down

  Niemal wszystkie urządzenia i układy elektryczne potrzebują bezpieczników oraz systemów regulujących pracę – przetwornice step down są jednym z takich elementów, bez których działanie wielu urządzeń może okazać się niemożliwe lub niebezpieczne!

 • Przetwornice dużej mocy

  Przetwornice impulsowe dużej mocy, powyżej 100 W podwyższające i obniżające napięcie wejściowe.

 • Układy scalone step-up / step-down
 • Stabilizatory liniowe

  Wymagają niewiele komponentów zewnętrznych. Mają niższą sprawność niż przetwornice impulsowe.

 • Transformatory

  Urządzenia do tranformacji napięcia elektrycznego, np. z 230 V na 12 V.


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
Wydajność prąd
Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Stabilizator - Typ
Stabilizator - Rodzaj:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Monitoring, instalacje samochodowe i sprzęt domowego użytku – gdzie nie zajrzysz, tam regulator napięcia

Gniazdo zapalniczki w aucie, posiada napięcie na poziomie 24V, jednak tobie potrzebne jest 12V do poprawnej pracy narzędzi? Spokojnie, tym zajmie się zewnętrzny regulator napięcia, który dostępny jest w naszym sklepie. Wewnętrzny moduł to drobny element montowany niemal we wszystkich narzędziach i przedmiotach, które zasilane są energią elektryczną – bardziej zaawansowane konstrukcje, mogą wymagać dostarczenia różnego napięcia do poszczególnych podzespołów odpowiedzialnych za konkretne zadanie – np. każdy telewizor wyposażony jest w głośniki, które stanowią zewnętrzny układ połączony z tym, który odpowiedzialny jest m.in. za obraz. Może on jednak wymagać innego napięcia, więc potrzebuje dodatkowego modułu zajmującego się obniżeniem regulowanego napięcia wyjściowego. Identycznie wygląda kwestia instalacji monitoringu lub zaawansowanych systemów alarmowych, a jedyną różnicą są wartości wybierane przez klientów. Dysponujemy również regulatorami napięcia step-up, których zadaniem jest m.in. podwyższenie lub wyrównanie napięcia wejściowego (np. z napięcia wejściowego 2,5 V jest ono regulowane, by napięcie wyjściowe wynosiło 9 V).

Regulatory napięcia, czyli podstawowe wyposażenie konstruktorów

Miłośnicy konstrukcji opartych na inteligentnych modułach Raspberry lub Arduino, potrafią swoje projekty dopracowywać w najdrobniejszych szczegółach, by ich praca była perfekcyjna, a użytkowanie komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. Stosowanie regulatorów napięcia i bezpieczników jest nieuniknione, zwłaszcza przy zaawansowanych układach, gdzie wiele modułów odpowiedzialnych jest za różnorodne zadania. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Każdy znajdzie zarówno zewnętrzne regulatory napięcia, jak i niewielkie moduły do samodzielnego montażu w swoich układach – dysponujemy produktami step-upstep-down i step-up/step-down, by każdy dopasował zamówienie do swoich indywidualnych potrzeb.

Popularne produkty w tej kategorii: