Rzep samoprzylepny 50x30 mm 5-pak

Indeks: AKC-00585 EAN: 6941047103054

Pięć sztuk rzepów samoprzylepnych o wymiarach 50 x 30 mm przydatnych do mocowania baterii, odbiorników, regulatorów itp. w robotach lub modelach RC.

Rzep samoprzylepny 50x30 mm 5-pak
6,90 zł
5,61 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Rzep samoprzylepny 50x30 mm 5-pak

Pięć sztuk rzepów samoprzylepnych o wymiarach 50 x 30 mm przydatnych do mocowania baterii, odbiorników, regulatorów itp. w robotach lub modelach RC.

Rzep samoprzylepny - prosta alternatywa dla montażu na śruby

W czasie projektowania, a także składania różnych urządzeń i podzespołów ich tworzących, musimy zadbać o to, aby docelowa konstrukcja odznaczała się stabilnością montażu. Z tego względu, wszystkie jej części składowe muszą być ze sobą połączone pewnie i stabilnie. W tym celu korzysta się z połączeń za pomocą śrub i nakrętek, a także połączeń spawanych, lutowanych i na zatrzaski. Może się jednak zdarzyć, że z uwagi na takie warunki jak brak wystarczającej ilości przestrzeni, nie będziemy mogli użyć śrub i spawów. Możemy zamiast tego skorzystać z prostej alternatywy w postaci rzepu samoprzylepnego. Taki system montażu wykorzystuje powieloną strukturę haczyków i pętelek, które łączą się ze sobą w wyniku ich wzajemnego ściśnięcia do siebie, a także powierzchni samoprzylepnych umożliwiających montaż rzepów do powierzchni docelowych, np. wewnętrznych ścian obudowy.

Zastosowania rzepów samoprzylepnych

Rzep samoprzylepny ma bardzo dużo zastosowań - dotyczy to m.in. zabezpieczania tkanin, montażu przedmiotów do ścian w pokojach, a także w obudowach, umożliwiając np. uporządkowanie prowadzenia kabli i przewodów. Zanim nakleimy rzep samoprzylepny, musimy zadbać o to, aby powierzchnia do której go przykleimy była odtłuszczona i sucha, aby zapewnić jak najlepszą przyczepność rzepu do powierzchni. Rzep samoprzylepny umożliwia skuteczne zabezpieczenie różnych elementów przed ich niepożądaną zmianą położenia wobec powierzchni, na której rzep jest przyklejony, a także elementów obok.

Specyfikacja rzep

  • Ilość w zestawie: 5
  • Kolor czarny
  • Rzepy samoprzylepne
  • Wymiary: 50 x 33 mm

Zestaw rzep samoprzylepnych.

Zestaw rzep samoprzylepnych.

Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 11 cm
Masa opakowania 0.005 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: