Kategorie

Gniazda szpilkowe - goldpin

Stosowanie takich elementów, jak np. gniazda szpilkowe goldpin, niesie za sobą ogromne ułatwienie, pozwalające na szybką i komfortową pracę z zaawansowanymi układami oraz konstrukcjami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się w naszym sklepie Botland.com.pl, gdzie gwarantujemy kupującym najwyższą jakość asortymentu i obsługi..

Filtrowanie

Złącza - Typ:
Złącza - Rodzaj M/Ż
Ilość pinów
Raster:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Gniazda szpilkowe goldpin – wygodny montaż i inteligentne projektowanie konstrukcji

Planując zaawansowane projekty oparte na minikomputerach o wysokiej wydajności, należy brać pod uwagę wszystkie ewentualności, które mogą mieć miejsce zarówno podczas konstruowania, programowania, jak i użytkowania. Awarie sprzętu elektronicznego zdarzają się czasem, więc elementy, które ulegną uszkodzeniu, warto wymienić w szybki i bezproblemowy sposób, np. z pomocą gniazd szpilkowych goldpin. Jest to o wiele lepszy pomysł, niż łączenie układów i podzespołów wykorzystując lutownice.

Świetnym przykładem jest m.in. błyskawiczne połączenie układów Raspberry Pi z wyświetlaczem, za pomocą gniazda szpilkowego goldpin. W razie konieczności wymiany lub demontażu, cały zabieg przeprowadzony będzie o wiele szybciej, niż gdyby istniała konieczność odlutowania przewodów i powtórzenie całego procesu od nowa. Jest to również dużo bardziej atrakcyjna propozycja dla osób początkujących, które chcą rozpocząć przygodę z projektowaniem inteligentnych systemów automatyzacji lub robotyki, lecz nie czują się zbyt pewnie podczas pracy z lutownicą.

Gniazda szpilkowa goldpin – szeroka oferta sklepu

Chociaż gniazda i listwy szpilkowe goldpin charakteryzują się wyjątkowo prostą konstrukcją, w ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele produktów o różnych parametrach. Istotną rolę odgrywa wielkość, szerokość pinów, a nawet ich długość, kształt i zagięcia. Dysponujemy m.in. modelami, które posiadają 1x2, 2x4, 1x50, 2x40 pinów, rastry o długości 1,27 mm, 2 mm, a nawet 2,54 mm – oczywiście możesz liczyć na dostępność zarówno gniazd oraz wtyków męski, jak i żeńskich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyposażenia Botland.com.pl – codziennie dbamy o najwyższą jakość asortymentu i obsługi klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować im zadowolenie i gwarancję satysfakcji.