Kategorie

Płytki stykowe

Masz już dość sytuacji, w których łączysz ze sobą dwa elementy, lutujesz przewody i finalnie okazuje się, że nie wszystko działa w sposób poprawny? Powodów może być wiele, jednak warto wyposażyć się w płytki stykowe, dzięki którym przetestujesz projekt przed finalnym połączeniem podzespołów.

Płytki stykowe – zadbaj o swój komfort

Do prostych konstrukcji opartych na płytkach drukowanych, wystarczy prosta płytka stykowa, która dysponuje, np. 170 otworami. Oczywiście w ofercie naszego sklepu, znajdziesz o wiele większe i bardziej zaawansowane modele, które posiadają 3220 otworów, by nawet naprawdę profesjonalne konstrukcje mogły zostać dokładnie przetestowane pod kątem poprawnego działania.

Osoby z większym doświadczeniem w programowaniu i konstruowaniu, mogą wymagać większej wygody, ponieważ ich projekty są dużo bardziej złożone. Dysponujemy w swoim asortymencie płytkami stykowymi, które posiadają stabilne nóżki antypoślizgowe, dzięki czemu wystarczy postawić produkt i można przejść do łączenia ze sobą elementów układu.

Zaawansowane zestawy dla profesjonalistów

Ciekawą propozycją dla wszystkich konstruktorów, którzy często mają do czynienia z projektami wykorzystującymi wiele poszczególnych elementów jednocześnie, są zestawy posiadające paski oznaczające polaryzację. Oferujemy także płytki stykowe, na których znajdują się otwory z wyprowadzeniami na zasilanie – dzięki nim w szybki i bezproblemowy sposób można podłączyć cały układ do źródła energii. Użytkownicy potrzebują jedynie przewodów połączeniowych, by móc rozpocząć komfortową pracę z produktem.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia asortymentu znajdującego się w ofercie Botland. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, ponieważ zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest kwestią priorytetową. Jeśli zaczynasz przygodę z tworzeniem układów opartych na płytkach drukowanych lub konstruowanie projektów z wykorzystaniem minikomputerów, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością pomogą w odpowiednim doborze wyposażenia i odpowiedzą na wszystkie wiadomości. Akcesoria dostępne w tej kategorii, gwarantują maksymalizację wygody, a co za tym idzie, szybkość postępów w pracy.