Kategorie

Czujniki wilgotności

Automatyka i funkcjonalne wyposażenie mieszkań, miejsc pracy, magazynów lub hal produkcyjnych, powinno być wyposażone w czujniki wilgotności, które będą przedstawiać również informacje o temperaturze. Te niewielkie podzespoły i akcesoria, udostępniają dużo większą ilość możliwości – wystarczy tylko kreatywne i profesjonalne zastosowanie ich w swoich modułach.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

W ofercie BOTLAND mogą znaleźć Państwo podstawowe podzespoły i gotowe czujniki deszczu, wilgoci i temperatury, pracujące w różnych zakresach, które wystarczy zainstalować w takich modułach jak Arduino lub Raspberry. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami, które mamy do zaprezentowania – każdy majsterkowicz, niezależnie od zaawansowania umiejętności i doświadczenia w zagadnieniach automatyki oraz robotyki, znajdzie tutaj odpowiednie produkty dla siebie!

Czujniki wilgotności – prosty element, który może odmienić twoje życie

Czujnik temperatury i wilgoci może zostać wykorzystany do prostego połączenia z modułem Arduino i Raspberry, tworząc tym samym stacje pogodowe, które będą informować interesantów nt. temperatury i możliwości opadów – taki czujnik warto umieścić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, by stale monitorować wszystkie wartości i zagrożenia – w przypadku hal magazynowych i produkcyjnych, takie wyposażenie powinno stanowić podstawę.

Dysponujemy również czujnikami poziomu cieczy, które mogą okazać się przydatne do produkcji systemów informujących o stanie płynów znajdujących się w zbiorniku. Dla klientów, którym zależy na zautomatyzowaniu większości swojego gospodarstwa i produktach wysokiej jakości, posiadamy m.in. takie czujniki wilgoci jak:

  • wilgotności gleby,
  • pH,
  • automatyczny system do podlewania roślin,
  • czystości powietrza,
  • pary wodnej,
  • ciśnienia i gazu.