MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - Kitronik 5610-V2

Indeks: KTR-19084 EAN: 5904422363321
Kitronik MI:power board to moduł zasilający przeznaczony do płytki głównej micro:bit w wersji v1 oraz v2. Stosowanie MI:power board wskazane jest zwłaszcza w projektach wymagających zwiększonej mobilności micro:bita. Rozszerzenie świetnie sprawdzi się mi.in w przypadku wykorzystania go do noszenia na ciele jako elementu ubioru, ozdoby lub zegarka. MI:power board ma wbudowany buzzer, przycisk włączania / wyłączania oraz uchwyt na baterię CR2032. MI: power montowany jest na tylnej stronie modułu głównego micro:bit za pomocą znajdujących się w zestawie śrub i dystansów.
MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - Kitronik 5610-V2
30,90 zł
25,12 zł netto
Zapłać później
Producent: Kitronik
Kompatybilny z: Micro:bit

Opis produktu: MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - Kitronik 5610-V2

Kitronik MI:power board to moduł zasilający przeznaczony do płytki głównej micro:bit w wersji v1 oraz v2. Stosowanie MI:power board wskazane jest zwłaszcza w projektach wymagających zwiększonej mobilności micro:bita. Rozszerzenie świetnie sprawdzi się mi.in w przypadku wykorzystania go do noszenia na ciele jako elementu ubioru, ozdoby lub zegarka. MI:power board ma wbudowany buzzer, przycisk włączania / wyłączania oraz uchwyt na baterię CR2032. MI: power montowany jest na tylnej stronie modułu głównego micro:bit za pomocą znajdujących się w zestawie śrub i dystansów. Rozszerzenie należy podłączyć bezpośrednio do złączy 3V, GND i P0 na micro:bit. Połączenia 3 V i GND zapewniają zasilanie mikro:bita, P0 jest natomiast domyślnym stykiem wyjściowym buzzera podczas korzystania z funkcji audio w oprogramowaniu MakeCode.

Zestaw nie zawiera modułu głównego micro:bit. Można go nabyć osobno w naszym sklepie.


Prezentacja i przykładowe zastosowanie Kitronik MI:power board.

Kitronik MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit

Kitronik MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit.

Funkcjonalności Kitronik MI:power board

  • Możliwość zasilania modułu głównego micro:bit. Ułatwia to realizację projektów wymagających częstego przemieszczania się
  • Nie wymaga lutowania. Montaż rozszerzenia jest bardzo prosty, wymaga zastosowania dołączonych do zestawu śrub, dystansu i nakrętek
  • Kitronik MI:power board posiada wbudowany buzzer oraz wygodny w użyciu przełącznik umożlwiający szybkie uruchomienie i wyłączenie modułu
  • Idealne rozwiązanie do tworzenia własnych przenośnych plakietek micro:bit mood badges
  • Do zestawu dołączona jest bateria CR2032

Producent udostępnił na swojej stronie internetowej pliki DXF, które po wycięciu z pomocą plotera laserowego, mogą być przydatne w realizacji mobilnych projektów.

Zawartość zestawu modułu zasilającego do BBC micro:bit

  • Kitronik MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - 1 szt.
  • Śruby montażowe M3 - 3 szt.
  • Nakrętki sześciokątne M3 - 3 szt.
  • Dystanse z tworzywa sztucznego - 3 szt.
  • Bateria CR2032 - 1 szt.
Zawartość zestawu Kitronik MI:power board

Zawartość zestawu Kitronik MI:power board.

MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - Kitronik 5610-V2

Oferujemy naprawdę wyjątkowe rozszerzenie dla płytek BBC micro:bit - MI:power board, czyli moduł zasilający. Urządzenie zostało wyprodukowane przez popularną firmę Kitronik, która słynie z tworzenia praktycznych rozszerzeń wysokiej jakości dla znanych modeli płytek rozwojowych.

Urządzenie zostało stworzone z myślą o rozwiązaniach wspomagających wykorzystywanie płytki micro:bit w sytuacjach, kiedy urządzenie powinno być mobilne. Rozszerzenie jest w stanie dostarczyć dodatkową energię, posiada wbudowany buzzer, diody i przyciski funkcyjne.

Micro:bit - rozszerzenia

Dzięki narzędziom takim jak MI:power board możesz tworzyć praktycznie nieograniczoną ilość ciekawych i niepowtarzalnych projektów.

W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej rozszerzeń - zarówno do płytek BBC micro:bit, jak i do urządzeń innych producentów (jak Raspbery Pi czy Arduino).

Moduł - typ Buzzer
Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 6.3 cm
Masa opakowania 0.017 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

MI:power board - moduł zasilający do BBC micro:bit - Kitronik 5610-V2

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Vlastimil 12.02.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: