Filtruj według
Cena
479 479
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Moc urządzenia
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Typ stacji
Nadmuch gorącego powietrza
Temperatura pracy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Wentylator w kolbie
Realny odczyt temp.
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Stacje lutownicze Solomon

Ilość produktów: 1
Loading...

Stacja lutownicza Solomon SL-20ESD - 48W

Grotowa stacja lutownicza  SL-20ESD o mocy 48 W z płynnie regulowaną temperaturą w zakresie od 150 °C do 420 °C. Posiada zabezpieczenia i wykonanie ESD.
4.8 (5)
Indeks: LUT-09833
Indeks: LUT-09833
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 479,00 zł Cena 479,00 zł
  • Darmowa dostawa

Solomon - stacja lutownicza

Firma Sorny Roong Industrial jest znana pod nazwą Solomon. Urządzenia wyprodukowane przez nią charakteryzują się wyjątkową prostotą konstrukcji oraz ponadprzeciętną trwałością. Dzięki polityce korzystnej zarówno dla producenta, jak i dla klienta, zakupiony sprzęt jest przystosowany do bezawaryjnej pracy przez wiele lat. W sytuacji, jeżeli dojdzie do wystąpienia usterki, producent oferuje wiele oryginalnych części zamiennych - na przykład zamienne całe kolby lutownicze. Stacja lutownicza Solomon ma dobre opinie - to sprzęt niedrogi, odporny na zniszczenia i bardzo opłacalny.

Dla kogo przeznaczone są stacje lutownicze Solomon?

Produkty od producenta Solomon sprawdzą się zarówno u profesjonalistów, jak i amatorów. Stacje lutownicze tej firmy oraz akcesoria do nich można często spotkać na uczelniach technicznych - dzieje się tak, ponieważ sprzęt uchodzi za bardzo trwały oraz odporny na częste użytkowanie. Korzystają z niego zawodowi elektronicy, robotycy, ale też początkujący amatorzy czy domowi majsterkowicze. Prostota użytkowania oraz wysoka jakość wykonania stanowią gwarancję niezakłócanej usterkami pracy, oraz sensownie wydanych pieniędzy.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Proponujemy znakomity produkt, jakim jest stacja lutownicza Solomon - model o nazwie SL-20ESD - 48 W. Urządzenie jest wyposażone w pokrętło służące do płynnej regulacji temperatury - od 150°C do 420°C - oraz kołyskowy przycisk do włączania i wyłączania zasilania. Dzięki zachowaniu możliwie największej prostoty, urządzenie praktycznie nie ma elementów narażonych na usterki. Sprzęt wyposażony jest we wskaźnik zadanej temperatury oraz analogowy wskaźnik aktualnej temperatury grota (wizualizacja odczytu temperatury odbywa się za pomocą świecących się diod LED). Posiada ceramiczny element grzejny, podstawkę do odkładania kolby, gąbkę do czyszczenia grota oraz dopasowany przewód zasilający. Niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdzi się w warsztacie, garażu, przy biurku, a nawet w mobilnym punkcie naprawczym. Warto także zauważyć, że rękojeść kolby jest odpowiednio odizolowana termicznie, dzięki czemu nawet dłuższa praca z urządzeniem nie spowoduje niebezpiecznego przegrzania elementu. Na powierzchni założona jest także specjalna gumowa nakładka, dzięki której kolba nie wyślizgnie Ci się z rąk, dzięki czemu będziesz mógł operować nią w precyzyjny sposób.

Inne produkty dostępne w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz szereg akcesoriów, które sprawdzą się podczas pracy ze stacją lutowniczą Solomon. Oferujemy zarówno części zamienne, na przykład wymienną oryginalną kolbę lutowniczą do modelu, jak i wymienne części eksploatacyjne, takie jak groty o różnych kształtach i przeznaczeniu. Znajdziesz tu także wszelkie akcesoria do lutowania, czyli między innymi cynę, topniki, odsysacze, płytki laminowane w różnych rozmiarach i przeznaczone do różnych technik wytrawiania ścieżek oraz wiele innych produktów przydatnych podczas lutowania. W ofercie Botland mamy także szereg innych różnorodnych produktów z dziedziny szeroko pojętej elektroniki, robotyki i automatyki. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów oferujących sprzęt wysokiej jakości.