Kategorie

Kontrolery robotów

Moduły kontrolujące ruchy robotów. Konstruując robota, należy wziąć pod uwagę możliwości sterowania nim. Bez odpowiedniego układu i kontrolera, cała konstrukcja nie będzie w stanie odbierać sygnałów i poleceń. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym każdy znajdzie kontrolery robotów kompatybilne z najnowszymi minikomputerami.

Bezprzewodowe kontrolery robotów i nieograniczone możliwości

Chociaż konstruktorzy wykorzystują kontrolery od wielu lat (np. w modelach zdalnie sterowanych samochodów RC lub łodzi i helikopterów), to dziś można mówić na temat zastosowania wyjątkowo zaawansowanej technologii, która umożliwia sterowanie silnikami, układami i funkcjami robotów w naprawdę imponujący sposób.

Dysponujemy profesjonalnymi kontrolerami, które dzięki możliwościom bezprzewodowego połączenia z nadajnikiem, pozwalają na kontrolę automatycznego ramienia lub wielu systemów z dziedziny robotyki, za pomocą telefonu komórkowego. Zaawansowani konstruktorzy dzięki nim posiadają nieograniczone możliwości projektowania wielofunkcyjnych narzędzi, robotów, systemów automatyki itp. By trafić w oczekiwania wszystkich klientów, oferujemy układy o zróżnicowanej mocy i możliwościach, by każdy mógł dostosować elementy wyposażenia do swoich oczekiwań, wykorzystując maksymalnie potencjał zamówionych części.

Kontrolery robotów dla każdego drona

Biorąc pod uwagę, że drony są już wielozadaniowym narzędziem niemal w każdej branży, muszą pełnić wiele funkcji jednocześnie – bez dobrej jakości kontrolera, sterowanie nimi nie byłoby by możliwe, a dzięki modułom Wi-Fi jest to proste i wydajne. Dysponujemy modelami, które są dostosowane do konstrukcji latających, wykorzystujących wiele śmigieł, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na dużo szybszy i łatwiejszy montaż i instalację ich w swoich projektach.

Kontrolery są w pełni zintegrowane i kompatybilne z najpopularniejszymi minikomputerami na rynku, więc nie ma obaw o konieczność ingerencji w ich budowę, narażając układ na uszkodzenia.

Popularne produkty: