Kategorie

Czujniki odległości

Automatyzacja i technologia udostępniają nam coraz to nowsze oraz bardziej zaawansowane narzędzia. Ich zadaniem jest ułatwienie codziennych obowiązków lub zabezpieczenie nas przed zagrożeniami. Wszystko możliwe jest dzięki takim elementom jak czujniki odległości. Chcesz zapoznać tę część bliżej lub jest ona niezbędna w Twoim projekcie? Twój sprzęt uległ uszkodzeniu i szukasz wyposażenia, które pozwoli wszystko naprawić? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy.

Podkategorie

 • Akcesoria do czujników odległości

  Akcesoria ułatwiające korzystanie z czujników odległości

 • Analogowe czujniki odległości

  Czujniki odległości z wyjściem analogowym.

 • Cyfrowe czujniki odległości

  W dużej części procesów technologicznych mających miejsce w wielu fabrykach oraz innych obiektach o charakterze przemysłowym, uwzględniany jest monitoring prawidłowości i efektywności wyników procesu w czasie rzeczywistym, zgodnie z jego założeniami projektowymi. Przykładem...

 • Ultradźwiękowe czujniki odległości

  Obok czujników zbliżeniowych do pomiaru odległości wykorzystujących światło podczerwone bądź wiązkę laserową, wyróżnia się także ultradźwiękowe czujniki odległości, które są wykorzystywane w różnych zautomatyzowanych aplikacjach. Ich zadaniem jest wykrywanie obiektów i pomiar...

 • Skanery laserowe

  Skanery laserowe działające w zakresie 360 stopni.


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moduł - typ:
Moduł - Temperatura od:
Moduł - Temperatura do:
Moduł - Temperatura dokładność
Moduł - Odległ. do
Moduł - Odległ. od:
Moduł - montaż:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Czujnik odległości – automatyzacja w każdym domu

Na pewno znacie takie produkty, jak odkurzacze automatyczne, które bezobsługowo dbają o czystość Waszego mieszkania. Jest to od kilku lat hit na rynku wyposażenia domowego, ponieważ minimalizuje czas sprzątania i wręcza użytkowników w dużej ilości obowiązków – dodatkowo można stale cieszyć się czystą podłogą. Cały system oparty jest na czujnikach i inteligentnych układach, które czasem mogą ulec awarii. Jeśli tylko jest taka możliwość, warto podjąć się naprawy, ponieważ automatyczny odkurzacz wciąż nie należy do tanich narzędzi.

W naszym sklepie znajdziecie m.in. cyfrowe czujniki odległości, modele ultradźwiękowe, analogowe lub skanery laserowe. Posiadamy także niezbędne akcesoria do czujników odległości, które ułatwią korzystanie z ich funkcjonalności. Zapraszamy serdecznie do tego, by każdy zapoznał się z naszymi propozycjami osobiście – codziennie dbamy o to, by zamówione przez Was wyposażenie gwarantowało maksymalnie dużo satysfakcji.

Zastosowanie czujników odległości w motoryzacji

Czy wiesz, jak działają podstawowe systemy parkowania? Wykorzystują one czujniki odległości do tego, by informować kierowcę, jak daleko znajduje się od przeszkody, w którą może uderzyć. W nowych modelach samochodów, taki asortyment montowany jest obecnie w standardowych wersjach. Użytkownicy starszych pojazdów, nie muszą się obawiać, że mają utrudnione zadanie, ponieważ przy pomocy czujników odległości, które dostępne są w naszym sklepie, sami mogą skonstruować zaawansowany system parkowania.

Sami przekonajcie się o tym, jak w szybki sposób można poprawić komfort prowadzenia pojazdu i wygodę parkowania! Z produktami dostępnymi w tej kategorii to banalnie proste.