Kontrolka 12V DC - 8mm - żółta

Indeks: LED-08987 EAN: 5903351248518

Kontrolka działająca z napięciem 12 V DC. Posiada średnicę 8 mm.

Kontrolka 12V DC - 8mm - żółta
2,70 zł
2,20 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Kontrolka 12 V DC - 8 mm - żółta

Kontrolka działająca z napięciem 12 V DC. Posiada średnicę 8 mm.

Specyfikacja kontrolki

  • Kolor: żółty
  • Napięcie zasilania: 12 V DC
  • Źródło światła: neonówka
  • Raster wyprowadzeń: 5 mm
  • Wymiary: 8 x 8 x 35 mm
  • Typ połączeniowy: konektor 2,8 mm

Kontrolka 12 V DC - 8 mm - żółta.

Kontrolka 12 V DC - 8 mm - żółta.

Kompaktowa kontrolka 12V DC o średnicy równej 8mm, świecąca kolorem żółtym. Element jest przeznaczony do zasilania napięciem stałym o wartości około 12 V i wyposażony w dwa wyprowadzenia lutownicze do zamocowania przewodów zasilających.

Produkt doskonale sprawdzi się w aplikacjach automatyki przemysłowej i domowej, stanowiskach testowych, budowie maszyn, itp. Umożliwia prosty montaż w panelu urządzenia – wystarczy w tym celu wykonać okrągły otwór w płycie czołowej, umieścić w nim kontrolkę oraz zamocować ją za pomocą znajdującej się w zestawie nakrętki.

Zastosowania i rodzaje kontrolek

Niskonapięciowe kontrolki są doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym na intuicyjną, wyraźną sygnalizację stanu wejść i wyjść sterowników PLC bądź układów mikroprocesorowych, obecności zasilania w obwodach DC, a także rozmaitych stanów pracy urządzenia bądź systemu.

W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór kontrolek przeznaczonych do zasilania napięciem sieciowym 230 VAC – elementy te są najczęściej stosowane do sygnalizacji napięcia w obwodach głównych oraz sterowanych za pomocą elektromechanicznych przełączników, przekaźników elektromagnetycznych bądź układów półprzewodnikowych (triaków lub przekaźników SSR). Możliwość pracy bezpośrednio z napięciem sieci, bez konieczności ograniczania prądu przewodzenia kontrolki za pomocą dodatkowych elementów, umożliwia proste podłączenie – równolegle do monitorowanych elementów wykonawczych lub szyn zasilania. W naszym sklepie są dostępne kontrolki 230 VAC o różnych średnicach i kolorach świecenia, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt pasujący do danego zastosowania.

Szerokość opakowania 0.6 cm
Wysokość opakowania 3.5 cm
Głębokość opakowania 0.9 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: