Filtruj według
Cena
22 23
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-2) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki KTEC

Ktec to chińska marka, której siedziba mieści się w Shenzhen. W ofercie firmy można znaleźć przede wszystkim wysokiej jakości źródła zasilania i akcesoria z tej kategorii, między innymi zasilacze impulsowe, falowniki, przetwornice, adaptery, ładowarki do akumulatorów oraz wiele innych produktów. Artykuły tej marki posiadają wiele międzynarodowych certyfikatów, potwierdzających ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. W Botland proponujemy głównie wybór zasilaczy impulsowych tej firmy o różnych parametrach prądowych.
Ilość produktów: 2
Loading...

Zasilacz impulsowy Samsung A5814-DSM 14V/4,143A - wtyk DC 5,5/2,5mm

Zasilacz impulsowy. Napięcie zasilania od 100 V do 240 V / 50 Hz 1,5 AC. Napięcie wyjściowe: 14 V DC. Prąd wyjściowy: 4,143 A.
5.0 (3)
Indeks: SPL-13687
Indeks: SPL-13687
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 22,90 zł Cena 22,90 zł
  • Darmowa dostawa

Zasilacz impulsowy Liteon 12V/3A - wtyk DC 5,5/2,1mm - z przewodem

Stabilizowany zasilacz desktopowy z przewodem zasilającym typu ósemka. Napięcie wyjściowe wynosi 12 V , natomiast wydajność prądowa to 3 A . Przewód zakończony został wtykiem...
5.0 (6)
Indeks: SPT-17085
Indeks: SPT-17085
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Cena podstawowa 22,90 zł Cena 22,90 zł
  • Darmowa dostawa

Bezpieczne zasilanie ze sprzętem Ktec

Urządzenia zasilające Ktec prezentują wysoką klasę wykonania i są bardzo bezpieczne zarówno dla użytkowników oraz środowiska naturalnego, jak i zasilanych urządzeń. Dowodem na to mogą być międzynarodowe odznaczenia i certyfikaty przyznawane produktom tej marki - w tym potwierdzenia zgodności RoHS, CE, PSE, FSS czy CCC. Dzięki temu możesz bezpiecznie sięgnąć po artykuły tej firmy nawet w momencie, gdy planowane zastosowanie zakłada zasilanie delikatnych urządzeń i układów elektronicznych.

Oferta marki Ktec

W asortymencie Ktec dostępny jest ogromny wybór produktów związanych z zasilaniem urządzeń elektronicznych. Oferta obejmuje takie artykuły jak zasilacze o mocy od 5 W do 45 W, przetwornice, adaptery, ładowarki USB, falowniki czy ładowarki do akumulatorów. Każdy z produktów posiada dokładny opis specyfikacji technicznej od producenta, dzięki czemu użytkownicy bez problemu mogą znaleźć model odpowiadający ich potrzebom. Firma oferuje też swoim klientom wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym oraz po jego zakończeniu.

Jakie produkty Ktec znajdziesz w Botland?

W naszym sklepie znajdziesz między innymi wysokiej klasy zasilacze impulsowe DC marki Ktec. Są one przystosowane do zasilania urządzeń elektronicznych prądem stałym o napięciu 12 V i natężeniu 3,3 A. Zasilacze są wyposażone w przewód zakończony standardowym wtykiem DC 5,5/2,1 mm, który wykorzystywany jest na przykład do zasilania laptopów czy oświetlenia LED.