Obudowa do plotera laserowego Snapmaker Ray

Indeks: SNM-24062
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo podczas pracy z ploterem Snapmaker Ray dzięki oficjalnej obudowie wykonanej z brązowego akrylu. Chroni ona użytkownika przed bezpośrednim kontaktem z laserem oraz usuwa szkodliwe opary, dym i kurz. Obudowa posiada wbudowany czujnik, który automatycznie wstrzyma pracę urządzenia po wykryciu otwartych drzwi zabudowy.
Obudowa do plotera laserowego Snapmaker Ray
1 959,00 zł
1 592,68 zł netto
Zapłać później
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Obudowa do plotera laserowego Snapmaker Ray

Oficjalna obudowa specjalnie zaprojektowana dla urządzeń Snapmaker Ray 20 W oraz Snapmaker Ray 40 W. Stanowi ona barierę ochronną, zabezpieczając użytkownika przed bezpośrednim kontaktem z laserem oraz potencjalnymi odpryskami czy pyłem. Dodatkowo za pomocą wentylatora wyciągowego obudowa ta skutecznie redukuje rozprzestrzenianie się dymu i oparów powstających podczas cięcia i grawerowania. Dzięki temu środowisko pracy staje się czystsze i zdrowsze dla użytkownika. W przypadku wykrycia otwartych drzwi obudowy, wbudowany czujnik bezpieczeństwa automatycznie wstrzyma pracę lasera. 

Obudowa to oryginalny produkt firmy Snapmaker, producenta ploterów Ray 20 W oraz Ray 40 W. W naszej ofercie dostępne są również inne produkty od Snapmaker.

Obudowa do plotera laserowego Snapmaker Ray.

Obudowa zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy z ploterem.

Główne cechy obudowy

  • Kompatybilna z ploterami Snapmaker Ray 20 W oraz Snapmaker Ray 40 W
  • Panele wykonane z brązowego akrylu, chroniące przed bezpośrednim kontaktem z laserem
  • Wentylator wyciągowy, który usuwa dym, kurz i opary powstające podczas obróbki materiału
  • Czystsze i zdrowsze środowisko pracy
  • Czujnik bezpieczeństwa, który automatycznie wstrzyma pracę lasera po wykryciu otwartych drzwi

Ploter laserowy Snapmaker Ray

Snapmaker Ray to profesjonalne narzędzie do grawerowania i cięcia. Oferuje duże pole robocze o wymiarach 400 x 600 mm, co czyni go idealnym wyborem do obszernych projektów. Wysokiej klasy prowadnice liniowe zapewniają precyzję i płynność ruchu nawet podczas pracy z dużą prędkością, dzięki czemu urządzenie osiąga nawet do 500 mm/s bez utraty dokładności. Funkcja regulacji wysokości osi Z umożliwia dostosowanie urządzenia do obrabianego materiału. Ploter może pracować z przedmiotami o grubości do 160 mm. Urządzenie obsługuje system Air Assist, który zapewnia gładsze, bardziej precyzyjne krawędzie bez nadmiernego przypalania. Nasza oferta zwiera ploter Snapmaker Ray w wersji 20 W oraz w wersji 40 W.

Snapmaker Ray.

Szerokość opakowania 91.5 cm
Wysokość opakowania 64.8 cm
Głębokość opakowania 15.7 cm
Masa opakowania 15.6 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: