Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Indeks: BNA-24476 EAN: 6934177756016
Monitor Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock to inteligentne urządzenie łączące w sobie funkcje zegara, monitora temperatury oraz wilgotności. Dzięki zaawansowanym technologiom i precyzyjnym czujnikom zapewnia dokładne odczyty warunków atmosferycznych wewnątrz pomieszczeń. Łączy się z dedykowaną aplikacją, pozwalając utrzymać optymalne i zdrowe środowisko otoczenia.
Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth
92,00 zł
74,80 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Xiaomi

Opis produktu: Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock to inteligentny czujnik, który umożliwia ciągłe monitorowanie zmian temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Dzięki precyzyjnym czujnikom Swiss Sensirion, wbudowanemu mikroukładowi RTC i kompaktowej konstrukcji z wyświetlaczem e-ink, możesz śledzić warunki środowiskowe w czasie rzeczywistym. Produkt ten oferuje także zegar z wieloma strefami czasowymi oraz intuicyjne wskaźniki komfortu, a także charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Możliwość integracji z innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez aplikację Mi Home / Xiaomi Home zapewnia wygodę  w zarządzaniu warunkami środowiskowymi w domu lub biurze.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi.

Główne cechy produktu

 • Wysoka precyzja pomiarów: dzięki zaawansowanym układom scalonym i czujnikom, produkt zapewnia dokładność i wiarygodność wyświetlanych danych, umożliwiając użytkownikowi śledzenie nawet najmniejszych zmian w warunkach środowiskowych.
 • Możliwość monitorowania wskaźników komfortu: umożliwia szybką ocenę temperatury i wilgotności oraz podejmowanie odpowiednich działań w celu zapewnienia optymalnych warunków dla zdrowia i komfortu.
 • Ergonomiczny design z szerokimi kątami widzenia wyświetlacza e-ink: wyposażony w wyświetlacz e-ink z szerokimi kątami widzenia, produkt zapewnia wygodne użytkowanie i doskonałą czytelność danych, nawet podczas bezpośredniego nasłonecznienia.
 • Zegar z wieloma strefami czasowymi: pozwala na wygodne śledzenie czasu w różnych regionach, co jest szczególnie przydatne dla osób podróżujących lub prowadzących międzynarodową działalność.
 • Łączność z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home oraz innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi: produkt umożliwia łatwą integrację z aplikacją oraz innymi urządzeniami poprzez Mi Smart Home Hub, co zapewnia pełną kontrolę nad warunkami środowiskowymi w domu.
 • Niskie zużycie energii: produkt zapewnia długotrwałą pracę na dwóch bateriach pastylkowych, co eliminuje konieczność częstego ich wymieniania i zapewnia ciągłe monitorowanie warunków środowiskowych.
 • Łatwy montaż na stole, ścianie lub lodówce: czujnik został zaprojektowany tak, aby umożliwić łatwy montaż niemal w każdym miejscu przy pomocy uchwytu ściennego, wspornika lub magnesu.

Rejestruj trendy temperatury i wilgotności

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock oferuje zaawansowane możliwości łączności. Dzięki integracji z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home możesz zdalnie monitorować warunki środowiskowe oraz dostosowywać ustawienia z dowolnego miejsca za pomocą swojego smartfona. Zegar pozwala rejestrować trendy temperatury i wilgotności przez sześć miesięcy, a w aplikacji znajdziesz szczegółowe dane historyczne. Dodatkowo, czujnik może być również połączony z innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi, takimi jak klimatyzatory czy oczyszczacze powietrza, za pośrednictwem Mi Smart Home Hub. Ta funkcjonalność umożliwia automatyzację i integrację różnych elementów inteligentnego domu, co przekłada się na wygodę i efektywność użytkowania.

Dodaj urządzenie w aplikacji Mi Home / Xiaomi Home dostępnej na urządzenia zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Kompatybilny z innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez dedykowaną aplikację.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności BluetoothUrządzenie zasilane jest dwoma bateriami CR2032.

Szeroki kąt widzenia

Czujnik Xiaomi wyróżnia się innowacyjnym wyświetlaczem e-ink, który zapewnia doskonałą czytelność nawet podczas bezpośredniego nasłonecznienia, a jednocześnie zużywa niewielką ilość energii. Kompaktowe wymiary 110 mm x 55 mm x 10,1 mm pozwalają łatwo zamontować czujnik w różnych miejscach, np. na stole, przykleić do ściany lub przymocować do lodówki dzięki magnesowi. Ponadto, niskie zużycie energii pozwala na długotrwałą pracę urządzenia na dwóch bateriach pastylkowych, co eliminuje konieczność częstego ich wymieniania i zapewnia ciągłe monitorowanie warunków środowiskowych.

Specyfikacja czujnika

 • Model: LYWSD02MMC
 • Kolor: biały
 • Zakres pomiaru temperatury: od 0°C do 60°C
 • Zakres pomiaru wilgotności: od 0% do 99% RH
 • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.0 BLE
 • Typ baterii: 2x CR2032 (baterie nie są dołączone)
 • Napięcie robocze: od 2,5 V do 3 V DC
 • Materiały produktu: ABS, PC
 • Wymiary: 110 x 55 x 10,1 mm
 • Masa: 57 g

Zawartość zestawu

 • Zegar z czujnikiem temperatury i wilgotności Xiaomi
 • Wspornik
 • Uchwyt ścienny
 • Magnes
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna
Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

Zawartość zestawu.

Inteligentny budynek Czujnik wilgotności
Inteligentny budynek Czujnik temperatury
Komunikacja Bluetooth
Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 17.5 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.12 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - czujnik temperatury i wilgotności Bluetooth

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Dawid 24.04.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: