Kategorie

FriendlyARM NanoPi

NanoPi - seria minikomputerów charakteryzujących się niewielkimi rozmiarem. Posiadają również interfejsy komunikacyjne oraz złącza GPIO znane z Raspberry Pi. W ofercie również akcesoria do płytki.

Podkategorie


Filtrowanie

UC - Mikrokontroler:
UC - Taktowanie:
UC - Ilość rdzeni
UC - Pamięć RAM:
UC - Pamięć zew.:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Interfejs USB:
UC - Złącze zas.:
Producenci
UC - Port HDMI
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - Interfejs kamery
UC - System Linux
UC - System Android
UC - System Windows

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Nie chcesz kupować mocnego i rozbudowanego systemu do prostych konstrukcji? Nie jest to opłacalne, ponieważ takie minikomputery, możesz wykorzystać do bardziej ambitnych projektów, niż systemy automatyzacji rolet, światła, czy chociażby pomiar temperatury w pomieszczeniach. Na takie sytuacje proponujemy NanoPi, które mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada imponujący potencjał.

NanoPi i jego zaskakująca wydajność

Wydaje Ci się, że wielkość ma znaczenie? Owszem, ale w elektronicznych konstrukcjach działa to w drugą stronę! NanoPi jest miniaturowym komputerem, który dysponuje dużą mocą obliczeniową i wydajnością, którą nie powstydziłyby się duże komputery kilkanaście lat temu – tylko tutaj, wszystko zostało spakowane do miniaturowej płytki, którą bez problemu można schować do kieszeni spodni lub kurtki! Najtańsze modele wyposażone zostały w 256 MB RAM, niewielki procesor Allwinner H3 Quad-Core 1,2 GHz, wbudowany port Ethernet oraz gniazdo USB – ciekawostką jest fakt, że NanoPi wykorzystuje znane z Raspberry Pi złącze GPIO i jest ono dostępne nawet w najmniejszej wersji. Producent oferuje to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie kilkudziesięciu złotych, więc jest to świetny wybór dla wszystkich początkujących programistów i konstruktorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę.

Gratka dla zaawansowanych użytkowników

Oferujemy również o wiele bardziej rozbudowane układy, które mimo swoich niewielkich rozmiarów, wykorzystują pamięć 1 GB RAM i wydajny procesor o maksymalnym taktowaniu 1,4 GHz produkcji firmy Samsung. Jest to już naprawdę mocny system, który w połączeniu z dotykowym wyświetlaczem LCD, stworzy wielozadaniowe urządzenia o nieskończonych możliwościach. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tym minikomputerem, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas nauki programowania, jak i przy projektowaniu zaawansowanych technologicznie konstrukcji.

Popularne produkty: