Kategorie

Drony RC

Drony RC

Chociaż drony RC w dalszym ciągu są przez wiele osób traktowane jako zabawki, z pewnością oferują cywilizacji ogromne możliwości i udogodnienia. Latające modele zdalnie sterowanych konstrukcji, wykorzystywane są niemal w każdym przemyśle, gwarantując użytkownikom bezpieczeństwo, wygodę i możliwość spojrzenia z innej perspektywy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dronów RC w Botland, która trafi zarówno do osób prywatnych, jak i specjalistów posiadających stosowne uprawnienia.

Podkategorie

 • Drony rekreacyjne

  Drony przeznaczone do rekreacyjnego latania. W ofercie również modele wyposażone w kamery.

 • Drony półprofesjonalne

  Drony przeznaczone zarówno do rekracyjnego latania jak zastosowań komercyjnych. Wyposażone w szereg czujników ułatwiających latanie oraz kamery nagrywające w wysokich rozdzielczościach, również UHD 4k.

 • Drony wyścigowe

  Szybkie i zwrotne drony przeznaczone do udziału w zawodach.

 • Aparatury sterujące

  Aparatury bezprzewodowe do kontroli dronów i helikopterów RC.

 • Helikoptery

  Zdalnie sterowane helikoptery.

 • Kontrolery lotu

  Moduły wykorzystywane do samdzielnej konstrukcji dronów

 • Gimbale

Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Drony RC na służbie – monitoring dużych obiektów

Technologia coraz częściej zastępuje człowieka podczas wykonywania wielu zadań. Jednym z nich jest m.in. monitorowanie dużych obiektów, hal i magazynów. Nie trzeba już zatrudniać pracowników, którzy stale będą spacerować po wyznaczonym terenie, ponieważ mogą zastąpić ich zautomatyzowane drony, które będą stale monitorować, wysyłać i zapisywać obraz wideo oraz sygnał dźwiękowy z góry. Dzięki zastosowaniu dronów w strzeżonych miejscach, ochroniarze są o wiele mniej narażeni na bezpośrednią konfrontację z potencjalnym przeciwnikiem, złodziejem lub zagrożeniem. Coraz częściej są one stosowane w miejscach, w których przebywanie może powodować negatywny wpływ na organizm i zdrowie.

Drony w fotografii i przy niebezpiecznych zadaniach

Fotografia i wideo już nigdy nie będą takie same, odkąd producenci i artyści mogą do swojego wyposażenia dodać drony. Ujęcia wspaniałych krajobrazów z góry i płynne przejścia obrazu miejskiego to coś wspaniałego, co zawsze imponuje odbiorcom. Drony RC można jednak wysyłać w celu monitoringu nieznanego terenu, by przed wkroczeniem w dane miejsce, sprawdzić potencjalne zagrożenia. Jest to świetny sprzęt poprawiający bezpieczeństwo ratowników medycznych, strażaków, policji, GOPR, TOPR itp. Zachęcamy serdecznie do nauki posługiwania się dronem – w ofercie Botland każdy znajdzie produkty dostosowane do swoich umiejętności.

Popularne produkty: