Kategorie

Drony RC

Chociaż drony RC w dalszym ciągu są przez wiele osób traktowane jako zabawki, z pewnością oferują cywilizacji ogromne możliwości i udogodnienia. Latające modele zdalnie sterowanych konstrukcji, wykorzystywane są niemal w każdym przemyśle, gwarantując użytkownikom bezpieczeństwo, wygodę i możliwość spojrzenia z innej perspektywy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dronów RC w Botland, która trafi zarówno do osób prywatnych, jak i specjalistów posiadających stosowne uprawnienia.

Podkategorie

 • Drony Syma

  Syma to drony rekreacyjne o prostej konstrukcji, niewielkiej wadze. Idealne do zabawy i nauki pilotażu. Wbudowana kamera i dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na żywo śledzić obraz z drona za pośrednictwem WiFi.

 • Drony DJI Mavic

  Szukasz małego, przenośnego, profesjonalnego drona o wielkich możliwościach? Polecamy Mavic 2 Pro firmy DJI. Zadziwi on nawet najbardziej doświadczonych pilotów. Druga wersja Mavica otrzymała kamery, o które są chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych...

 • Drony DJI Phantom

  Profesjonalny dron wyposażony w 20 MPx matrycę o przekątnej 1 cala. Idealny do trudnych prac przy tworzeniu map oraz przy profesjonalnej fotografii. Niezwykle precyzyjny z zasięgiem do 7 km.

 • Drony Yuneec

  Yuneec to marka o światowym zasięgu. Firma jest jednym z największych producentów półprofesjonalnych dronów na świecie. Specjalizuje się w tworzeniu półprofesjonalnych dronów zapewniających świetną jakość ujęć i intuicyjność obsługi użytych...

 • Drony Tello

  Mały rekreacyjny dron, prosty w obsłudze, lekki i kompaktowy. Świetnie sprawdzi się przy nauce programowania lub po prostu do dobrej zabawy niezależne od tego gdzie jesteśmy.

 • Drony DJI Inspire

  DJI Inspire to w pełni profesjonalny dron do zadań specjalnych. Niezwykły procesor obrazu pozwala nagrywać w rozdzielczości nawet 6K a prędkość lotu może wynieść nawet 94 km/h.

 • Pozostałe drony

  Pozostałe drony dostępne w naszej ofercie. Yuneec, helikoptery i małe rekreacyjne maszyny.

 • Filtry

  Filtry do obiektywów

 • Aparatury sterujące

  Latanie dronem lub helikopterem RC to świetna zabawa, która może być także pracą lub sztuką. Są to narzędzia wykorzystywane przez operatorów kamer i fotografów do realizacji wielu wspaniałych projektów. Aparatura sterująca jest jednak obowiązkowym...

 • Części zamienne

  Części zamienne do dronów

 • Gimbale i uchwyty

  Urządzenia pomagające w nagraniu czystego, stabilnego obrazu bez wstrząsów i niedoskonałości. Dzięki nim Twoje nagrania będą przypominać nagrania filmowe.

 • Akumulatory i ładowarki

  Ładowarki i zapasowe akumulatory do dronów. 

 • Walizki transportowe

  Walizki transportowe do dronów i akcesoria do przechowywania i przewożenia.

 • Akcesoria do dronów

  Akcesoria do dronów. Gogle multimedialne, zegarki sterujące, dodatkowe oświetlenie led.


Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Drony RC na służbie – monitoring dużych obiektów

Technologia coraz częściej zastępuje człowieka podczas wykonywania wielu zadań. Jednym z nich jest m.in. monitorowanie dużych obiektów, hal i magazynów. Nie trzeba już zatrudniać pracowników, którzy stale będą spacerować po wyznaczonym terenie, ponieważ mogą zastąpić ich zautomatyzowane drony, które będą stale monitorować, wysyłać i zapisywać obraz wideo oraz sygnał dźwiękowy z góry. Dzięki zastosowaniu dronów w strzeżonych miejscach, ochroniarze są o wiele mniej narażeni na bezpośrednią konfrontację z potencjalnym przeciwnikiem, złodziejem lub zagrożeniem. Coraz częściej są one stosowane w miejscach, w których przebywanie może powodować negatywny wpływ na organizm i zdrowie.

Drony w fotografii i przy niebezpiecznych zadaniach

Fotografia i wideo już nigdy nie będą takie same, odkąd producenci i artyści mogą do swojego wyposażenia dodać drony. Ujęcia wspaniałych krajobrazów z góry i płynne przejścia obrazu miejskiego to coś wspaniałego, co zawsze imponuje odbiorcom. Drony RC można jednak wysyłać w celu monitoringu nieznanego terenu, by przed wkroczeniem w dane miejsce, sprawdzić potencjalne zagrożenia. Jest to świetny sprzęt poprawiający bezpieczeństwo ratowników medycznych, strażaków, policji, GOPR, TOPR itp. Zachęcamy serdecznie do nauki posługiwania się dronem – w ofercie Botland każdy znajdzie produkty dostosowane do swoich umiejętności.

Popularne produkty: