Kategorie

Kursy wideo

W ofercie sklepu Botland znajdziesz niezwykle interesujące kursy wideo przeznaczone dla zaawansowanych, jak i początkujących osób, które chcą zdobyć nową wiedzę z technicznych dziedzin nauki. Oferujemy kursy online o różnej tematyce, dzięki czemu wybór konkretnego produktu poruszającego tematy, które ciekawią kursanta nie stanowi problemu. Niezwykle popularne szkolenia z takich dziedzin jak elektronika, robotyka i programowanie uczą zarówno logicznego i strategicznego myślenia, jak i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Najpopularniejsze kursy wideo

W naszym sklepie znajdziesz m.in. podstawowe kursy online, które wprowadzą Cię w świat komputerów. Wystarczy mieć Internet, aby odbyć intensywne szkolenie, w którym zawarte jest mnóstwo praktycznej wiedzy. Oferujemy również kursy, które nauczają od podstaw niezwykle popularnego programu jakim jest AutoCad, czyli niezbędnego narzędzia dla wszystkich projektantów i architektów. Dzięki tego typu kursom szybko opanujesz nie tylko pracę z tekstem, ale również używanie warstw i modelowanie w 3D. W obecnych czasach programowanie jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy, dlatego również w tej dziedzinie znajdziesz u nas niezwykle praktycznie kursy, dzięki których nauczysz się podstaw lub usystematyzujesz już zdobytą wiedzę. W Botland mamy także interesującą ofertę dla grafików, którzy chcą nauczyć się nowych technik oraz sprawić, aby ich praca była jeszcze bardziej wydajna. Z naszych książek dowiesz się najważniejszych informacji o technikach fotografowania i obrabiania zdjęć. Ponadto poznasz skuteczne sposoby zarabiania przez Internet oraz podstawy tworzenia stron www.

Elektronika i robotyka dla każdego

Kursy online dostępne w naszym sklepie są przeznaczone dla początkującego elektronika i nauczą Cię m.in. wszystkich najważniejszych zagadnień związanych z niezwykle popularną platformą Arduino, która charakteryzuje się ogromnymi możliwościami. Ponadto znajdziesz u nas szkolenie skierowane do osób interesujących się systemem operacyjnym Android. Z naszych kursów dowiesz się wszystkiego o podstawowych elementach, ich działaniu oraz metodach łączenia. Ponadto szereg przykładów w bardzo przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie poruszane zagadnienia.

Pozostałe kursy wideo

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można zostać freelancerem i zarabiać z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu, nasze kursy online nauczą Cię jak zarabiać np. na filmowaniu, pisaniu tekstów czy edycji różnych grafik. Ponadto znajdziesz u nas poradniki, z których dowiesz się w jaki sposób od podstaw, krok po kroku zaprojektować swoją pierwszą aplikację. Inwestycja w poszerzanie wiedzy zawsze przynosi największe zwroty, dlatego wybierz temat kursu, który najbardziej Cię interesuje i zacznij naukę już dziś.