Kodowanie na dywanie 1 - Anna Świć

Indeks: OZB-15879 EAN: 9788365587107

Książka Kodowanie na dywanie 1 to pierwsza część serii książek do nauki programowania dzieci od podstaw. Książka ma format A4, każdy rozdział to propozycja zabaw z wykorzystaniem innego materiału dydaktycznego. Autor: Anna Świć, wydawnictwo EduSense.

Kodowanie na dywanie 1 - Anna Świć
29,99 zł
28,56 zł netto
Zapłać później
Producent: EduSense

Opis produktu: Kodowanie na dywanie 1 - Anna Świć

Książka Kodowanie na dywanie 1 to pierwsza część serii książek "Kodowanie na dywanie" do nauki programowania dzieci od podstaw. Książka ma format A4, każdy rozdział to propozycja zabaw z wykorzystaniem innego materiału dydaktycznego. Autor: Anna Świć, wydawnictwo EduSense.

Książka przeznaczona jest dla nauczycieli, rodziców, edukatorów, w każdym z rozdziałów znajdują się propozycje zabaw, ćwiczeń, do których wykorzystany jest za każdym razem inny materiał dydaktyczny. Zabawy są pogrupowane i oznaczone symbolami, odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnymi szkoły podstawowej. Zabawy można wykorzystać także w domu, z rodzicami. Należy jednak pamiętać, że podział ten jest umowny, przygotowany na bazie uśrednionych możliwości dzieci w danym wieku, nie uwzględnia specyfiki danej grupy, potrzeb i możliwości rozwojowych konkretnego dziecka. Warto wcześniej przejrzeć propozycje aktywności i wybrać te, które będą najlepiej odpowiednie.

Ostatni rozdział przeznaczony jest na zabawy wprowadzające dzieci do pracy z wykorzystaniem komputerów. Zadaniem tego rozdziału jest połączenie „kodowania na dywanie” oraz pracy w aplikacjach tabletowych lub na komputerze.

Specyfikacja

  • Autor: Anna Świć
  • ISBN: 978-83-655871-0-7
  • Format: A4
  • Rok wydania: 2017
  • Oprawa: miękka
  • Ilość Stron: 56

Ozobot - Kodowanie na dywanie 1

 

Ozobot - Kodowanie na dywanie 1.

Książkę "Kodowanie na dywanie 1" można nabyć także w zestawie:

Kodowanie na dywanie - co to jest?

Książka “Ozobot - Kodowanie na dywanie 1” (Anna Świć) to zbiór edukacyjnych zabaw, ćwiczeń i gier dla dzieci w wieku przedszkolnym. Stanowi ona pomoc dydaktyczną dla nauczycieli, rodziców oraz innych osób zajmujących się pedagogiką przedszkolną.

Dzięki wczesnemu wprowadzeniu zagadnień związanych z kodowaniem, logicznym myśleniem czy wydawaniem komend, dzieci łatwiej odnajdą się w przyszłości w zadaniach wymagających analizowania i rozwiązywania problemów. To także doskonały wstęp do nauki programowania w późniejszym wieku.

Kodowanie na dywanie - materiały pomocnicze

Książka “Kodowanie na dywanie” została napisana z myślą o wykorzystaniu różnych pomocniczych materiałów dydaktycznych z serii Ozobot - między innymi mat do kodowania, kolorowych kubeczków, krążków humanistycznych, robota Ozobot, a także aplikacji na komputer lub tablet.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie trzy części książki “Kodowanie na dywanie”, jak również dodatkowe pomoce dydaktyczne przeznaczone do realizacji zawartego w nich materiału.

Książka - Autor Anna Świć
Książka - ISBN 978-83-655871-0-7
Książka - Oprawa miękka
Książka - Wydawnictwo Edu-Sense
Tematyka Podstawy
Szerokość opakowania 29 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 20.6 cm
Masa opakowania 0.16 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: