Kodowanie na dywanie 2 - Anna Świć

Indeks: OZB-12367 EAN: 9788395050831

Zestaw 84 stron z propozycjami aktywności offlinowych z matą i bez maty, dodatkowo zawiera gotowe plansze i elementy do maty. Kodowanie na dywanie jest książką dla nauczycieli przedszkoli, szkół, edukatorów, rodziców, którzy chcą rozwijać logiczne myślenie u dzieci, uczyć przez zabawę i doświadczenie. Autor: Anna Świć, wydawnictwo EduSense.

Kodowanie na dywanie 2 - Anna Świć
39,99 zł
38,09 zł netto
Zapłać później
Brak potwierdzonej daty dostępności
Produkt niedostępny
Producent: EduSense

Opis produktu: Kodowanie na dywanie 2 - Anna Świć

Zestaw 84 stron z propozycjami aktywności offlinowych z matą i bez maty do robota Ozobot, dodatkowo zawiera gotowe plansze i elementy do maty. Kodowanie na dywanie jest książką dla nauczycieli przedszkoli, szkół, edukatorów, rodziców, którzy chcą rozwijać logiczne myślenie u dzieci, uczyć przez zabawę i doświadczenie. Autor książki jest Anna Świć, wydawnictwo EduSense.

Książkę "Kodowanie na dywanie 2" można nabyć także w zestawie:

Fragment książki Kodowanie na dywanie 2

Fragment książki Kodowanie na dywanie 2.

Narzędzia dydaktyczne niezbędne do nauczania informatyki na poziomie szkoły podstawowej

Począwszy od roku szkolnego 2017/2018, informatyka jest przedmiotem, którego program obejmuje wszystkie klasy szkoły podstawowej w Polsce. Podjęcie takiego kroku ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej, jest związane z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów na rynku pracy w zakresie szeroko rozumianej informatyki. W tym celu niezbędne jest zaopatrzenie szkół w narzędzia dydaktyczne niezbędne do nauczania informatyki, do których jak się okazuje nie tylko należą komputery.

“Kodowanie Na Dywanie 2” - niezastąpiona pomoc dydaktyczna w szkolnym nauczaniu informatyki

Druga część serii pt. “Kodowanie Na Dywanie” to kompleksowy zestaw ćwiczeń i zadań opracowany pod kierownictwem Anny Świć - aktywnej zawodowo nauczycielki-przedszkolanki, która jest autorką licznych scenariuszy dydaktycznych, które również obejmują nauczanie informatyki od wczesnych lat szkolnych. “Kodowanie Na Dywanie” to znakomity sposób na wprowadzenie dziecka w świat komputerów bez użycia komputerów!

Książka - Autor Anna Świć
Książka - ISBN 978-83-950508-3-1
Książka - Oprawa Miękka
Książka - Wydawnictwo EduSense
Tematyka Scratch
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 29.5 cm
Masa opakowania 0.36 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: